Skocz do zawartości

DEQ-9200 + AVH3200


Maciaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

FUBU podrzucił mi ostatnie linka do aukcji z takim procem:

 

http://allegro.pl/pioneer-deq-9200-i1578596963.html - Pioneer DEQ-9200

 

Mam w aucie radio 2DIN Pioneer AVH-3200DVD.

 

Pytanie proste - da radę to ze sobą połączyć, żeby to współgrało ze sobą ? Głównie chodzi mi o to, że chciałbym ogarnąć u siebie aktywkę ale jeśli się da to bez zmiany radia na coś innego. Jeśli nie taki proc, to co innego w ludzkich pieniądzach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle cholera na mnie zwala :D:P

 

Zasadniczo pytanie brzmi co by mozna do tego AVH-3200DVD dobrac zeby ogarnelo aktykwe 2-way + sub razem z czasowka w calkiem konkretny sposob? No i zeby jakos to jeszcze w miare gralo (moze lagodzic bo tweeter to ht25 :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma to powracac na radio czy jak?

 

Powracac na radio? Raczej myslalem o polaczeniu: Radio -> Procek -> Wzmaki

 

Bo na dedykowanego deqa to on nie wyglada a jakby taki był to by było najłatwiej.

 

Dedykowanego to chyba w ogole dla tej stacji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału to z tego deq9200 nie będzie...

 

to raczej zabawka niż procek, miałem to może z tydzień u siebie. Nie gra.

Pozatym - wychodzi analogowy sygnał ze stacji, później znowu zamieniany jest na cyfrowy, obrabiany przez proc i znowu na analog - szkoda tego sygnału tak zamieniać w te i wewte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym - wychodzi analogowy sygnał ze stacji, później znowu zamieniany jest na cyfrowy, obrabiany przez proc i znowu na analog - szkoda tego sygnału tak zamieniać w te i wewte

Ale w tym przypadku to inaczej chyba się nie da bo to radio nie posiada żadnego wyjścia cyfrowego (chyba że się mylę) :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym przypadku to inaczej chyba się nie da bo to radio nie posiada żadnego wyjścia cyfrowego (chyba że się mylę) :zawstydzony:

 

Ciezko mi powiedziec bo manual cos przebakuje na temat wyjscia optycznego ale nigdzie nic konkretnego nie jest powiedziane.

 

tak wyglada tyl radia

http://www.pioneer.eu/images/products/caravdisplay/pioneer/avh3200dvd_rear_large.jpg

 

sami ocencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEQ-9200 podłączysz do każdego radia, które ma przynajmniej 1 parę RCA. Przesył sygnału odbywa się wyłącznie po RCA. Masz wejście INPUT i 3 wyjścia: FRONT, REAR i SUBWOOFER. Na obudowie masz przełącznik PRO - STD, w położeniu PRO wyjścia analogicznie robią się HIGH, MID, LOW. Tak więc idzie tym ogarnąć i dwie, i trzy drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...