Skocz do zawartości

Przerywanie/przycinanie ALPINE 9835R


rosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki problem, może ktoś będzie mógł pomóc.

 

Polskie drogi każdy wie jakie są ale to nie może byc wytłumaczenie , że radio warte około 3-4 tysi przerywa muzykę CDA oraz MP3 na większych bądź mniejszych dołkach. Tak naprawdę to jedyny objaw ..wszystko inne działa poprawnie .. czyta każdy rodzaj płyty : nowa,stara, porysowana, nagrana x42 prędkość jak i x4, płyty noname jak i Verbatim.

 

Możecie podrzucić jakieś opcje co może być nie tak ? Mam pewne podejrzenia ale nie chcę sugerować Wam czegoś , zawsze lepiej jak na świeżo wpadnie jakiś pomysł dlaczego radio najwyższej klasy przerywa na nierównościach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore znaczenie ma typ auta w jakim jeździ radio, rodzaj zwieszenia, felg/opon i samego montażu. Nie zmienia to faktu, że radio jest tak zbudowane, żeby niwelować skutki wstrząsów na dziurach a oprócz tego posiada systemy antywstrząsowe... być może w Twojej alpince optyka już niedomaga i takie są efekty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód passat niby felgi 17' ale i tak zawieszenie standard więc komfortowe :D

 

najprawdopodobniej poleci laser do wymiany ... chciałbym do tego wymienić amortyzatory zawieszenia tego lasera ale nigdzie nie mogę znaleźć rodzaju jaki tam siedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , sztywno usadowiona tak jak powinno być zamontowane radyjko ...

 

dostanie amorków do zawieszenia lasera w EU graniczy z cudem znalazłem jedynie stronkę partstore.com gdzie chyba wszystko jest :D , szkoda , że czegoś takiego nie ma w PL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiasz się szczegółów

 

Ależ to diabeł tkwi w szczegółach. Piszesz o radiu za kilka tys...zatem pytam, czy masz je od nowości bo nowe to ono kosztowało...

 

Miałem takie radio, dwie sztuki.. Swojego czasu jezdzilem B5 FL, na ironię też dwie sztuki i obie na 17'.

 

To radio nie przeskakuje jesli jest sprawne. Jak jest stare i niewiadomego pochodzenia, czytaj wyeksploatowane to ma prawo nie czytac.

 

Żadnych czarów bym się tutaj nie doszukiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...