Skocz do zawartości

Dobre radio i głośniki do 700zł


zalewix1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich.

 

Chciałbym zasięgnąć porady w sprawie kupna używanego radia i wzmacniacza, nowych głośników i kabli do nich.

Auto to Ford Focus Mk1.

Budżet w jakim chciałbym się zmieścić to 1000zł.

Piecyk pod subwoofer już mam, jest to HiFonics TXI-3400 będzie zasilał (w mostku) suba Cruncha 200W RMS.

Dodam jeszcze że preferuje radia firmy Alpine, aczkolwiek nie boję się zmieniać upodobań :wink2:

 

Chcę, żeby sprzęt był przyzwoity i z gustem. Dzięki za wszystkie sugestie, Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest caly temat z porownaniem HSK i caly o morelkach... Co do radia to zeby uzywac 7903 trzeba byc bezkompromisowo nastawionym na jakosc i raczej miec wiekszosc oryginalnych plyt...

 

Raczej napisz co cie interesuje i czego szukasz tak naprawde bo wiele roznych zestawow mozna zrobic za ta kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile różni się to radio od 7906 u Gilotyny, ale tamta sztuka czytała bez problemu nagrywane, ba nawet Philipsy 800 MB, ale nie dam głowy, że czytało te ostatnie utwory z płyty.

Maximo czy HSK? Większość wybierze HSK, dobry woofer, ale mi osobiście tweeter nie pasi. Maximo baaardzo dużo słuchałem, jak wygrzewałem je tacie w pokoju pod starym, miękkim Pionkiem i grały na prawdę bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gms to obecnie dobra alternatywa dla stp chociaż sam nie używałem więc trudno mi coś więcej powiedzieć ( sam postawiłem na stp silver i takie kładłem w swoim aucie ) . Pierwsz twoja propozycja niby ulepszona wersja stp ( według opisu aukcji ) ale ta cena coś podejrzanie niska ( nieadekwatna do jakości jaką mają one oferować )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... te radyjko hmm.... Ja bym dołożył prę groszy i kupił coś z klasa ;)

Co do wygłuszenia robi się raz na długi czas :) Więc nie ma co oszczędzać ... odwiedź nasz sklepik klubowy i maty dostaniesz w dobrych cenach i nie tylko ... ta gms co podałeś to nie jest do głuszenia drzwi jak co to np gms 04 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... też mnie nurtuje potencjalny problem z mechanizmem CD, wyczytałem, że trzeba nagrywać płyty z minimalną predkością.

Mam 7915 i płyty made in kaufland nagrywane maksymalną prędkością mojej nagrywarki czyta beż problemu. Chciałem wymienić na 7906, ale ze względu na to jak radzi sobie z płytami 'No Name' na razie zostawiam. Jednak 7915 jest raczej trochę młodsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 7915 i płyty made in kaufland nagrywane maksymalną prędkością mojej nagrywarki czyta beż problemu. Chciałem wymienić na 7906, ale ze względu na to jak radzi sobie z płytami 'No Name' na razie zostawiam. Jednak 7915 jest raczej trochę młodsza.

 

 

mając 7906r moge powiedzieć ze jeszcze nie mialem zadnych problemow z CD-Rami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...