Skocz do zawartości

wzmacniacz u dimension Jr


mark_89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam do sprzedania wzmacniacz jw na tym forum chyba nie musze go opisywać

 

dla forumowiczów 300złz wysyłką na mój koszt

 

DANE TECHNICZNE:

Ilość kanałów: 2

Moc wyj. RMS/4Ω: 2x50W

Moc wyj. RMS/2Ω: 2x75W

Moc wyj. RMS/4Ω mostek: 1x150W

Pasmo przenoszenia (-1dB): 5Hz–50kHz Maksymalny poziom zniekształceń THD: 0,05% Sygnał/Szum (S/N Ratio IHF-A): 100dB Separacja kanałów: 60dB Czułość wejściowa: 200mV–4V Impedancja wejściowa: 20kΩ Współczynnik tłumienia: >200 Filtr HP/LP/OFF (50-200Hz, 12 dB/okt.): kan. 1/2 Wyj. 2xRCA z filtracją sygnału: LP-O i HP-O Synchroniczne wyjście REMOTE Regulacja wysokich częst. (12kHz, +/-18dB): płynna/OFF Regulacja niskich częst. (45Hz, +/-18dB): płynna/OFF Bezpiecznik: 20A Wymiary (szer./wys./głęb.) mm: 260/53/208

 

 

 

wzmacniacz z lekkimi śladami użycia lekkie otarcia, technicznie bdb nie ruszany w środku!! 100% oryginał

 

kontakt pw lub w aukcji num podane

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1579843842

post-2433-0-15503900-1303594848_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ktoś zatwierdzi ale napiszę dla przestrogi ...

Ten wzmacniacz był kiedyś w moim posiadaniu ... 6 - znaków szczególnych :) wszystkie sprawdzone ...

I był grzebany i to mocno ... zresztą potwierdzają to fotki marnej jakości przesłane przez właściciela ...

 

Więc nie wiem dlaczego jest to zdanie

wzmacniacz z lekkimi śladami użycia lekkie otarcia, technicznie bdb nie ruszany w środku!! 100% oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten wzmak miałem 2 lata temu i nigdy nie twierdziłem iż jest to wamak nie grzebany !!!!!!!!! Gra tak jak seria ale grzebany !!!! kupiony od wice-mistrza polski w SQ swojego czasu ... on twierdził iż podzespoły wymienione na oryginał ...

 

 

 

to jest twoja wypowiedź z pw więc wiesz ze grzebany ale piszesz mi że wszystko wymienione na ori i jakość jak seria a potem piszesz w temacie i ostrzegasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...