Skocz do zawartości

u-Dimension GLOW vs Alpine


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuję wytłumić przednie drzwi w swoim Focusie MKI i wymienić fabryczne głośniki na Focal ACCESS1 165 A1, ewentualnie Hertz DSK 165 jeśli będzie cienko z kaską. Punktem wyjścia jest jednak dla mnie wybór wzmacniacza. Jestem jeszcze trochę zielony, proszę więc o pomoc.

 

Zastanawiam się nad zakupem u-Dimension GLOW 2025, który napędzałby ww. Focale. Jako że w aucie mam radyjko Alpine CDE-120R biorę jeszcze pod rozwagę wzmaki tej firmy. W porównywalnej cenie można mieć ALPINE PMX-T320, czy 4-kanałowy PMX-F640. Czy ktoś może sie wypowiedzieć jak GLOW wypada w porównaniu z tymi wzmakami? A może ktoś miał okazję zapoznać się z nowym Alpine X-Power MRX-T15? To wzmacniacz klasy D, oznaczony na stronie producenta jako nowość. Gdybym zdecydował się na Alpine miałbym wzmaka i radio tej samej firmy - pytanie czy jest to argument.

Mile widziane również propozycje głośników pod te wzmacniacze, oczywiście analogiczne do wymienionych, czyli 165cm dwudrożne odseparowane.

Subwoofera na ten moment nie mam w planach, jeśli już to najwcześniej za pół roku.

 

Za wszelkie opinie dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syndmx napisal ci jak gra glow a skoro chxesz nim pędzić accessy to powinien byc dla nich ok i złagodzić trochę tweetery. Co do alpin ktore tu podałeś to powodem braku opinii zapewne jest fakt ze są nowe i mało kto je ma. Gdybyś spytał o stare serie alpiny na pewno byłoby więcej komentarzy.

P.s skoro twoje radio ma 1 pare rca to bedziesz potrzebował jakiegoś rozdzielacza sygnału aby wykorzystać 4 kanałowy wzmak w układzie np: przód + sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do GLOW to ja bym nie brał :D Miałem do czynienia z tym cudakiem, moc jaką on posiada jest realna ale waciki same w sobie mimo że są to jakoś słabo je czuć, a już mostek glow to jest porażka totalna, mostek od GLOW nie potrafił mi wysterować dobrze dotechów a co mówić o subie :) Z swojej strony polecam zamiast tego jakiegoś starego kenwooda albo alpine, ale alpina do morelków a kenwood do morelków i hertz'ów :) A co do focala, to nie wiem ale podobno to wali po uszkach wiec tez kenio. Miałem słuchałem coś niecoś dlatego sie wypowiadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...