Skocz do zawartości

ALPINE 9881RB vs. PIONEER DEH-7700MP


cichy s4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam dwa radyjka jak w temaci i teraz dylemacik które zostawić? a może je opchnąć i jeszcze coś innego kupić?

Mój sprzęt to:

wzmak przód GZ GZIA 2075 który chwilowo napędzał będzie rainbow 265 slx w wytłumionych drzwiach

Wzmak tył to STEG AQ 120,2x który w mostku będzie napedzał suba AUDIO SYSTEM 30cmm w skrzynce BR

okablowanie 2x20mm^2 OFC i RCA GZ

które radyjko będzie miało lepsiejszą kontrolę nad sprzętem? wiem że radyjka nie są wypasami ale chwiowo jest jak jest....

dolelowa ma być jakiś alpine z serii cda, ale do czasu zakupu... co byście wybrali pod względem grania i sterowania tym co mam?

 

chodzi o alpine cde 9881rb oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko tak wytypować bez odsłuchów.

Raczej nikt nie odwazy sie powiedzieć ten lub tamten.

Chyba że ktoś miał okazje słuchać obu w takim samym setupie sprzetowym i ma gust muzyczny zblizony do twojego.

Ja ostatnio przekonałem sie na własnej skórze jak niekorzystnie wpłyneła zmiana DEH 6400 r na CDA 7873 R,

gdzie werdykt wydawał sie oczywisty na korzyśc CDA.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem obydwa modele w aucie i powiem że dla mnie lepsze brzmienie 7700mp lubię ten fajny delikatny "basik" z pioneer-a :) (zestaw wszystko Infinity Kappa) no i oczywiście menu jak dla mnie fajniejsze w "pionku:" ale jak wiadomo każdy lubi coś innego i ciężko doradzić komuś czy ten czy tamten, ale decyzja i tak należy do ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...