Skocz do zawartości

Sprzęt VW Bora


Bondzik04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich widzę ze choroba u mnie zaczyna się rozwijać wiec zaczynam kompletować sprzęt. W chwili obecnej mieszkam za granica i po sprzęt jadę przy okazji do polski i mowie z góry żeby nie pisać ze najpierw przód a później tył(faq Nazara przeczytane) gdyż chce zabrać wszystko razem i nie chcę później wysyłać np suba. Drzwi będą wygłuszone i jednostką sterująca będzie sony cdx gt929U(w późniejszym czasie będzie zmiana).

Auto VW Bora.

1. Głośniki przód HERTZ HSK 165 (jaki wzmacniacz do nich ?)

2. Wzmacniacz Crunch MXB2175 350W

3. Subwoofer Hertz ES300

4. Kondensator i tutaj pytanie jaki??

Mam tez na miejscu sklep ze sprzętem zobaczcie czy coś sie nadaje do użytku.

http://www.halfords.ie/webapp/wcs/stores/servlet/categorydisplay_storeId_11101_catalogId_15551_categoryId_212488_langId_-1

Proszę o poradę czy dobrze wybrałem i może w tej cenie jest coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halfordsa to sobie delikatnie mówiąc odpuść. Sam mieszkam w uk i jade do tego sklepu sporadycznie a jeśli nawet to po płyn do spryskiwaczy. Sprzęt jaki proponują jest z dolnej półki ale ceny już nie a do tego obsługa ma marne pojęcie o car audio...

 

Kondensator moim zdanie jest zbędny. Odpowiednie kable i nie będzie braku prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisaleś o wygłuszeniu drzwi. Jeśli masz zamiar to robić a powinieneś to polecam stronkę www.fasterthansound.eu prowadzoną przez naszego rodaka gdzie możesz kupić maty stp, dynamat itp. Ja kupilem stp silver w opakowaniu bulk 4m2. Cena takiej paczki 95£ lub czasami maja w uszkodzonych opakowaniach za 85£. ta ilosc starczy ci w zupelności na dokładne wygłuszenie drzwi. Chyba że bedzies maty ciągnąl z Polski. W sumie nie wiem ile taka paczka wyjdzie w Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar to robić a powinieneś to polecam stronkę www.fasterthansound.eu prowadzoną przez naszego rodaka gdzie możesz kupić maty stp, dynamat itp.

Artur z powodu, że jest ... raczej będzie polecał STP. Źle na tym nie wyjdziesz, więc tam zamów. Ceny mat są bardzo podobne do tych z PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur z powodu, że jest ... raczej będzie polecał STP. Źle na tym nie wyjdziesz, więc tam zamów. Ceny mat są bardzo podobne do tych z PL.

 

Tomo czyzbyś znał właściciela?? Słyszałem jak również sam mi mówił, że zajmował się car audio w Polsce jak również budową demo carów i zastanawiałem się czy jest znany przez starszych użytkowników tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo czyzbyś znał właściciela?? Słyszałem jak również sam mi mówił, że zajmował się car audio w Polsce jak również budową demo carów i zastanawiałem się czy jest znany przez starszych użytkowników tego forum

Tak, znam właściciela, ale poznałem go już jako mieszkańca UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...