Skocz do zawartości

Subwoofer.


Stasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Przod w brata aucie jest zrobiony, radio jest, poprawnie zamontowany zestaw odseparowany, syki, wygłuszenie, przyszła pora na suba.

 

 

Auto: BMW e39,

Czy do 300zł braciak kupi lepszy głosnik niz yakuza 12? Ma robic robote i dawac dobry mocny i mieki bass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sedan czy kombi? miałem e39 sedana bez składanych oparć tylnych i bez worka na narty (pancernie oddzielony bagażnik od wnętrza auta... masakra) trzeba naprawdę dobrego suba żeby bylo ok.

 

autko kupił mój kolega i wsadził tam GZ 30SPL dobry piec i wycinał otwory pod tylną półką żeby połączyć bag z środkiem. gra przyjemnie nisko. nowy 30spl to koszt ok 500zł wiec używka myślę że za 300 jak dobrze poszukasz i naprawdę mocny piec do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to e39 sedan to niewdzięczne auto do suba z tą niewdzięczną blacha za tylnym oparciem. Wydawało by się że jedynym rozw jest sub na tylnej kanapie. może ktoś bardziej doświadczony coś podpowie o jakiejś przebudowie. Jak ja się tym interesowałem to wiem że pod tylną półką w tej blasze wycinali otwory i montowali tam kilka sztuk dużych wylotów bass reflex. google i szukaj na niemieckich stronach potem na translator żeby przetłumaczyć, ja tak znalazłem cokolwiek o tym modelu

 

tylko trzeba pamiętać żeby nie robić dziur we wzmocnieniach tylko w blachach pomiędzy nimi

 

i konkretny sub i konkretny piec do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podłokietnik ze schowkiem na narty? Jeżeli tak to akcja jest bardzo prosta, robisz skrzynkę z kołnierzem przylegającą do dziury po schowku, opuszczał podłokietnik i masz bass w kabinie i nie potrzeba wymyślnych subów. Oto fotki z mojej bmw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...