Skocz do zawartości

Wzmacniacz pod Lanzart MAX 12


Klycior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zakupiłem skrzynie, w której jest głośnik Lanzart 12 Max.

 

- 1000W

- RMS 500W

 

Teraz chciałbym zakupić do tego wzmacniacz, taki aby odpowiadał pod ten głośnik.

Nie chcę wydawać sporych sum bo mnie nie stać na to.

Pomoże ktoś ?

 

 

Edit: Co powiecie o MAC AUDIO MPX 2000 ?

Edytowane przez Klycior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz takie pieniądze do wydania to takie solingi czy peyingi sobie odpuść. Proponuję ci Ground Zero GZIA 2125 HPX, a jak to jest za wiele to weź już sobie Ground Zero GZIA 2075 HPX. Nie ma szału ale lepsiejsze niż te twoje a kasa taka sama jak nie ciut większa. Najlepiej było by poszukać jakiejś solidnej używki coś już znajdziesz w takiej kasie

 

GZ 2075HPX mam na handel nowy w pudle jeszcze nie założony na gwarancji. kupiłem jakieś 7dni temu, ale plany się zmieniły i szukam mocniejszego. ma 1x 200W w RMS w mostku, lub 2x 60W w RMS. twojego subika napewno lepiej pociągnie od peyinga czy solinga

 

poczytaj i jak coś to na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz takie pieniądze do wydania to takie solingi czy peyingi sobie odpuść. Proponuję ci Ground Zero GZIA 2125 HPX, a jak to jest za wiele to weź już sobie Ground Zero GZIA 2075 HPX. Nie ma szału ale lepsiejsze niż te twoje a kasa taka sama jak nie ciut większa. Najlepiej było by poszukać jakiejś solidnej używki coś już znajdziesz w takiej kasie

 

GZ 2075HPX mam na handel nowy w pudle jeszcze nie założony na gwarancji. kupiłem jakieś 7dni temu, ale plany się zmieniły i szukam mocniejszego. ma 1x 200W w RMS w mostku, lub 2x 60W w RMS. twojego subika napewno lepiej pociągnie od peyinga czy solinga

I to chiny i to chiny tylko w innym opakowaniu.Jak mam zapłaćić za znaczek to wolał bym pidzinga.

 

Po twojej wypowidzi twierdze ze bubel i temu chcesz go kropnąć.Co do pidzingów to one chociaż moc mają taką jak podaje producent.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty wogóle piszesz, jakie wciskanie czytaj uważnie co się pisze i zrób sobie ankiete GZ a Peing w tych pieniądzach wiadomo że GZ wygrywa przynajmniej potrafią zrobić dobry sprzę a to że chiny składają to tak jak wszystko co kupujesz od butów po telewizory tam jest poprostu taniej, pozatym proponowałem używkę i żeby poczytał na ten temat bo jak się zdecyduje to mam i w cenie jakiegoś z dupy peyinga GZ. soling, peying co to za marki?

 

peying ma moc?

 

chyba taką jak piszą na obudowie 1300W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zobacz PRawdziwe parametry max 12.. mialem go i doskonale wiem ze przy 500 Wat by tylko był dymek.. Producent podaje 275Rms.. poszukaj dokładnie.. to tak po pierwsze..soling i peiying to padaka.. szukaj jakichś uzywanych wzmacniaczy..

HAha moc na obudowie

oj chłopie czytaj i jeszcze raz cyztaj i sie ucz.. bo to co piszesz bzdury.. 1300wat.. a bezpieczniki pewnie 20-30A ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300 to bylo z tzw przekąsem, wszystkie o których gadaliśmy to lipy jezeli chodzi o moc to wiadomo natomiast jeźeli chodzi o marki to gz lepiej wypada. nie mówię o stegach czy phonix bo rozmowa zaczela się o 200zł za nowy dlatego ta propozycja. skonczmy temat bo to niczego nie wyjaśni, a kolega Klycior niech niech dołoży 200zł jeszcze i niech kupi dobrą używkę przynajmniej będzie zadowolony. ja gz akurat mialem miec na przodek ale zmienil się plan i będzie tez steg jak na tyle. Kolega tego gz podłaczył pod takiego lanzara i ruszyło i się cieszył bo coś tam łupało ale nawet na przodzie serii nie zmienił dlatego nie wiem jakie kolega ma preferencje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety głośnik ma 275RMS tak jak koledzy wyżej piszą, i co niektórzy za czasów istnienia Lanzara MAX12 byli zdziwieni, że głośniki paliły się pod Carpowerem 1502 o ile dobrze pamiętam. Legitymował się mocą właśnie ok 500RMS.

Jeśli chcesz mam na sprzedanie dobrą Alpinke V12. W dobrej cenie będziesz mieć dostateczną moc, jakość i kontrole. Zajżyj do działu sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...