Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Helixa P10


rojass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

pacjent to Bora Variant. W drzwiach siedzi to co wymieniłem w swoim podpisie. Dostałem w spadku, całkiem nieświadomie :)

Pytanie do was, drodzy koledzy. Póki co gra tylko przód i to pod samym radiem. Brak garażu i zima nie mobilizowała do tego, żeby to wszystko podłączyć.

Na przód mam PS150 - będzie ok ? Kupiłem w ciemno, bez odsłuchu na swoim sprzęcie - nie miałem takiej możliwości.

Sub to P10 w ori skrzynce BR. Napędu do niego brak - i teraz pytanie do Was. Czym niedrogim, w granicach 300 pln go zasilić. Wiem, że wypadałoby kupić coś, co nie będzie odbiegało jakością od przodu i całej reszty, ale niestety mam inne wydatki i nie na wszystkie zachcianki mnie stać.

A może kupić mocną 4 kanałówkę a poczciwego "Kenia" puścić do ludzi ? Albo PS'a do suba ( choć chyba delikatnie za słaby )a na przód zupełnie co innego ?

Myślałem nad HXA 400 MKII - będzie ok na przód + sub ?

Liczę na propozycję z Waszej strony, większość jest zdecydowanie bardziej doświadczona i obyta ze sprzętem niż ja :)

pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie. Czy warto zmienić obecnego "Kenia" na Phase RS4, który napędzi zarówno przód jak i suba ? Ewentualnie jaki inny 4 kanałowiec się nada w tym przedziale cenowym ? ( 500-600 pln)

Brzmienie Kenwooda mi odpowiada, Phase'a nie słuchałem. Mam wrażenie, że głośnikom przydałoby się więcej mocy, żeby móc je lepiej kontrolować, stąd pomysł o czymś mocniejszym i "uniwersalnym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie szukam 4 kanałów.

Pod lupę trafił Xetec Gravity G600 MK2 i sporo słabszy STEG QMos II 75.4.

Czy ten drugi poradzi sobie z P10 ? Nie chodzi o wykrzesanie "maxa" z tego głośnika a raczej o poprawne zasilenie i wysoką jakość.

Mile widziane inne propozycje wzmacniaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...