Skocz do zawartości

Naprawa sprzętu - Alpine CDA-9833


asikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kilka dni temu coś zepsuło sie w mojej alpinie. Jak dotąd wszystko chodziło ok, gdy nagle rano odpalam auto, wkładam płyte i "podajnik" zaczął 'świrować'... Generalnie radio działa,tuner,wyswietlacz tez, ale jest problem z czytaniem płyt - jak naciskam na Eject - to winda odpada ,bierze płyte i za chwile... ją oddaje. a winda juz nie podnosi panela do góry(nie wraca do swojej pionowej pozycji)... To samo z tilt'em - regulowac mozna, ale tylko w dół(kłaść), bo spowrotem juz nie chce wrocic i jedyna opcja to ręcznie "pchnąć". Na wyswietlaczu po zapodaniu plyty tylko Eject lub loading i dopero jak recznie podniose winde to mozna wlaczyc np tuner. Czasami Error wyskakuje na wyswietlaczu. Czy jest ktoś na forum kto mógłby się podjąc naprawy o ile jest na to jakas szansa? Aktualnie slucham muzy z radia, ale jakosc jest tragiczna ze aż nie chce mi sie wsiadać do auta. Kieszeń jest prosta, bo nawet "w powietrzu" nie czyta płyt.

 

Jest ktoś w stanie pomóc/poradzić/podjać sie naprawy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj zróbmy tak ja się go zapytam co to moze byc bądż co on zmieniał u mnie bo nawet jak ci podam numer to on za często nie odbiera bo jest całe dnie zawalony pracą od 9-18 pracuje dla kogos montuje i zajmuje się CA a po pracy robi to u siebie to póżnej nocy jest naprawdę gosć dobry ale wiesz najlepiej jakby widział radio na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...