Skocz do zawartości

audi a4 b5 avant projekt


cichy s4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem, że pojechał do Płocka ( czyli do nowego właściciela ).

 

 

 

Mosconiego sobie będziesz mógł podpiąć, ale w tej kasie się nie mieści.

wiem ze sprzedany tylko ciekaw jestem za ile poszedł

 

dzisiaj jade po przód w drzwi, a mam pustkę w głowie i nie wiem juz sam co kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawość to pierwszy stopień ... :P

Poszedł za tyle, że satysfakcjonowało to zarówno mnie jako sprzedawcę, jak i kupującego.

 

dzisiaj jade po przód w drzwi, a mam pustkę w głowie i nie wiem juz sam co kupic

 

SAX-y bym odradził, bardziej wyważonym zestawem jest Tempo 6 ( obecnie można je jeszcze kupić za 400 zł komplet z gwarancją na 2 lata ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym temacie znajdziesz odpowiedz na nurtujące Cie pytanie :P

 

brzydal jesteś :P kolega mógł poszukać :)

 

Piotrek, kupiłem zwrotkę tymczasową ;)

 

tymczasową - to dobrze, napisz mi na PW, albo gg na czym stanęło :P Bo ja mam dla Ciebie docelową :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sory chłopaki ale moja dzidzia dostała zapalenia oskrzeli i seryjnie nie dałem rady moja wina wiem mogłem dać znać ale nie miałem głowy jeszcze raz sory

 

kolego hellsin nieodpowiedzialny bym był gdybym olał dzieciaka i przyjechał na spota. wiec pomyśl. a co do tego że nie napisałem że mnie nie będzie to sory jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem, że nie ma filtrów? Twoje radio ma aktywkę, a jeżeli nie będzie się dało ustawić cięcia na radiu, to kupisz np. sinuslive za 30 zł (aktywna zwrtonica do subwoofera) lub coś podobnego.

 

Carpower nijak ma się do jakości Alpine. Co z tego, że ma ileś tam watów mocy, jak kontroli nad głośnikiem tyle co wody na pustyni? :) Pieniądze wyrzucane w błoto.

Swoją drogą, mój GZ idzie na sprzedaż, dorwałem coś taniego i całkiem przyjemnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile chcesz za 12xd-al???? mam kupca

 

i to od zaraz

 

tylko dobrą cene daj

 

jeszcze chcę się ustawić z chłopaczkiem na przesłuchanie Steg AQ/QM 120 pod 12xd-al myślę że to też fajny piecyk

 

Jest na allegro :)http://allegro.pl/ground-zero-gzrw-12xd-al-i1558057019.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
I jest zrobione (na któtko obecnie ale, prace trwają) tzn: alpine 9881rb (chwilowo bo poszukuję czegoś konkretniejszego, a coś musi grać) sub GZ 12xdal od kolegi Sinsemillaa w BR, zasilany STEG aq120.2x od rubiego, przodek to Rainbow slx zasilany GZ 2075 boczki drzwi przerobione pod 165mm, a same drzwi wygłuszone matami hollywood. Kabele 2x 20mm2 OFC. Wszystko zostało dziś podłączone w celu sprawdzenia natomiast do ogarnięcia pozostał "bałagan z kablami" ale już jest pewien pomysł i mały plan jak to wszystko zabudować aby wyglądało jak należy. po skończonej pracy oczywiście zamieszcze fotki w odpowiednim dziale. przyznam szczerze że miał to być projekt "aby grało" natomiast po głębszym wczytaniu się w to forum muszę przyznać że CA wciągneło mnie bez pamięci i teraz wiem że kilka rzeczy zrobił bym inaczej natomiast o to chyba w tym chodzi aby się uczyć czytać i ulepszać swoje CA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...