Skocz do zawartości

Omega B - Alpine CDA-9857R + JBL T-595 LIMITED


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak w temacie JBL kupiłem okazjonalnie i mam zamiar je wsadzić na tylnią półkę mojego sedana... Czym je zasilić teraz jest problem. Jakie sugestie? Brak kas będzie zbierana tyle ile potrzeba :)

 

Za jakiś czas będzie wymiana reszta głośników z drzwi... tez coś z JBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim juz wszystko wymienisz to poczytaj FAQ NARAZA ! :P po 2 poczytaj FORUM, ROZNE TEMATY TEGO TYPU co jakie i za ile, czemu w półkę sie wogole nie daje głosników a robią to tylko ludzie którzy chcą wieśniackie bum łup bam a nie jakosciowe odtwarzanie dzwieku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ oryginalnie tam znajdowały się basowki 16cm :) bagażnik musi u mnie zostać niestety praktyczny. Moze w przyszłości znajdzie się miejsce na jakąś skrzynie zamkniętą albo zabudowę na 20 JBL GTO 804/ góra 25cm zamiast koła zapasowego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAQ NARAZA

 

Nazara :P

 

Moze w przyszłości znajdzie się miejsce na jakąś skrzynie zamkniętą albo zabudowę na 20 JBL GTO 804/ góra 25cm zamiast koła zapasowego...

 

szkoda że obecnie o tym nie pomyślałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas będzie wymiana reszta głośników z drzwi... tez coś z JBL.

Skąd taka fascynacja tą firma? Posiadają fajne produkty ale nie są tanie... Te "powszechne" to... pozostawiają troszkę do życzenia...

 

595 to świetna stara seria decade, to małe suby o kształcie 6x9...

Wciskaj je w półkę skor je nabyłeś i nie zapomnij zasilić wzmakiem... ALE- puść je z LPF'em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Doszedł wzmacniacz JBL GTO 4000, kabelki Dietz-a, teraz pytanie do was jak to wszystko podlaczyc zeby fajnie gralo bo jednak cos w ustawieniach trzeba pogrzebac. Czekam na propozycje, bo jak ja podlaczylem to tylko glosniki z wzmacniacza graly a reszta juz nie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat do zamkniecia, wszystko dziala tak jak trzeba, pisze ze do zamkniecia bo wiem ze nikomu sie nie przyda:) nie robmy smietniku.

 

mastah22 zrobilem tak jak pisales, jest fajny efekt, pratycznie sam bas a bagaznika wcale mi nie zabralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...