Skocz do zawartości

Subwoofer do 600 zł :)


rj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

To teraz ja zadam jedno z tych oklepanych pytań z cyklu: szukam czegośtam...;)

Otóż:

Szukam suba do ok 150 euro/600 zł.

 

Chciałbym coś co zagra po prostu uniwersalnie we wszystkich rodzajach muzyki.

A poważnie: chcę sklepać sobie jakieś tam budki BR (jak znajdę już głośnik, pomęczę Was pytaniami o to),

a więc głośnik powinien nadawać się do takiej obudowy.

Nie musi rzucać mięsem na lewo i prawo, ani roznosić mi autka (corsa), ale wiadomo, czasami trzeba się odstresować.

No właśnie: ze względu na rozmiar bagażnika, a raczej tylnego schowka, musi zagrać w bardzo kompaktowych budach (max 35l)

Muzyka: szeroko pojęty zakres

od Sepultury po Enriqe, od Aphex Twin po ...itd

Zasilony będzie kenwoodem ps300t (a więc 1x4 lub 2x2 omy)

Nie potrzebuję suba na już, mogę skupić się wyszukaniu czegoś fajnego (przede wszystki ebay, raczej nie alledrogo)

Na co warto zwrócić uwagę?

 

ps: jak zapomniałem podać jakieś ważne dane to krzyczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hertz ML 2500 jak z mojego awatara buda br 18litrów , gra juz od 200wat , bardzo szybki i grajacy zroznicowanie , mimo szybkosci po rozruszaniu nie mozna powiedziec ze gra twardo chyba ze tak ma zagrac , jak sie trafi to nowka za twoja kase i gwarancja orginalnosci :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę posłuchać w końcu tego phase bo straszny szał na niego :)

10' pod Focalem Ziutsane(prawie nie oddychała) w octavi- zero polotu, ten sam sub u Powalli pod punch 700s w caravelce poezja, w moim konfigu pod power 1000bd zacnie, ale nie na tyle dobrze zeby sie nad nim spszczać.

To moje zdanie.

Sub fajny, ale ceny... Nie skreslam aliante bo nie sluchalem 12'.

 

Bedzie jak z vega, 104 niejednokrotnie drozsza od 124 a po testach 124 o 10' nawet nie myśle.

 

CV to fajny sub ale nie wyrwie Ci plomb :P

 

 

Ale polece Ci od siebie SE 10, i zagra i pozwoli sie odstresować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...