Skocz do zawartości

power bass s-12 i TXi3000?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.. Otóż stoję przed wyzwaniem zakupu nowego wzmacniacza.. Mój axton c402 po czterokrotnej reanimacji zakończył swój żywot..

I tu pojawia się do Was pytanie: czy wzmacniacz TXi3000 da radę w mostku pociągnąć s-12 w closed.. A jeżeli uważacie ten wybór za niezbyt ciekawy to co polecicie?

W grę wchodzi tylko nowy wzmak cena do 500zł. Piszę o nowym bo mam dość ciągłej naprawy, która niekiedy przewyższa koszty nowego wzmacniacza..

Mile widziana dwukanałówka połączona w mostku, no ewentualnie monoblock. Nie wiem czy się przyda ale auto to mondeo mk3 hb. Pozdrawiam..

 

A może zamiast tego hifonicsa lepszym wyborem byłby Crunch GTX2400.. A może trochę za mocny jest na s-12? Miał ktoś z was do czynienia z tym wzmakami? Jak wygląda stosunek ceny do jakości?

 

Następne które wpadły mi w oko: GROUND ZERO GZTA 2000TX oraz GROUND ZERO GZIA 2230HPX..

Proszę o jakąkolwiek pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.. no to już trochę sprawę mi ułatwiłeś.. GZ odpadają.. Doskonale wiem że można dostać lepsze używki za mniejszą kasę. Tym też się kierowałem przy kupnie pierwszego wzmaka. Ale powiem tak.. Nie jestem jakimś strasznym profesjonalistą jeżeli chodzi o dźwięk.. Wiem kiedy coś gra dobrze albo do kitu i to mi wystarcza.. Zatem zależy mi żeby do mojej s-12 dopasować coś co będzie miło z nią współpracowało.. no i tym razem chcę nówkę.. myślę że budżet wysokości 500zł nie jest zbyt wysoki ale na moje potrzeby powinien wystarczyć.. Za pierwszym razem jak się was radziłem strzał był w dziesiątkę.. axton pięknie współpracował. Teraz się zastanawiam na txi3000 i Crunch GTX2400.. Chociaż z tego co wiem to crunch bardzo zawyża parametry.. s-12 ma bodajże 300wat rms i myślę że oba dadzą radę.. aczykolwiek założyłem temat żebyście coś doradzili w końcu jesteście profesjonalistami w tej dziedzinie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...