Skocz do zawartości

pierwsze RCA pierwsze graty


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisałem już na forum i zrobiłem pierwsze zakupy co prawda wylicytowałem przez przypadek.

 

 

Auto to focus II kombi muza różna wszystko co wpada w ucho i jest rytmiczne stare kawałki 90-97 rok i nowości( wszystko oprócz roka i napierdalanek )

 

Audio robione po budrzecie

 

1.kupiłem wzmaka renegade ren 550s 2 kanały plus taki że NOWY i za 100zł

klik

 

wiem że to nie hi end

 

2. Poluje na radio JVC KD-SH99r

ponoć sare i jare

klik klik klik klik

 

3. planuje kupić jeszcze jeden wzmacniacz i dodać suba jakich mam kabli użyć aby tego w przyszłości nie przerabiać tylko rozgałęziacz zastosować i tylko wzmaka dodać jaki przekrój kabli od aku do bagażnika i od rozgałęziacza do wzkaka oraz do głośników?????

 

4. i jakie głośniki na przód 2 x woofer i 2x tweeter??

 

myślałem o słynnych już hertz hsk 165 nie wiem czy on da radę????

 

 

Proszę o podpowiedz

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable zasilajace 25mm kw wystarczą na zapas jeśli nie będziesz się pchał w b.duże moce sprzętu. Głośnikowe 1.5mm kw na przód i 2.5 lub z zapasem 4mm na suba. Sygnałowe przeciąg 4x RCA - będzie przyszłościowo :)

 

 

czyli 25mm od aku do rozgałęziacza a od rozgałęziacza do wzmaka?

 

głośnikowe do zwrotek też 2,5 ?

 

i powiedz jakie głośniki byś polecił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od aku do rozgaleziacza 25mm a potem do wzmaka mozna np 10mm lub 16. Mozna tez 25 - jak wolisz i na co masz miejsce. Glosnikowe do zwrotnic spokojnie wystarcza 1.5mm kw. Tylko do suba na zapas mozna dac 4mm kw.

 

Głośniki - a czego oczekujesz od nich ? Sporo srednich, sporo kicka ? Jakiś maxymalny budzet ? W głosnikach jestem malo osluchany wiec zwykle stronie od polecania konkretnych. Hotowe HSK slyszalem i jak dla mnie za cene 300 zl sa dobre. Kopia az milo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...