Skocz do zawartości

Instalacja do TT do 3 tys zl


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie,

Potrzebuje jakas instalacje do Audi TT 2000r do 3 tys zl.

W sklad ma wchodzic radio, glosniki na przod, sub, kable, 2 wzmaki i wygluszenie bagaznika + przednich furtek.

W zasadzie to mam es300 do bagaznika to moze bez suba? Ale czekam na propozycje. Mam rowniez radio kenia bt6544uy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno poczytac posluchac pomyslec i podjac decyzje zamiast wywolywac kolejna dyskusje gdzie padnie 5-10 propozycji zestawow z forumowych hitow i z 2-3 gdzie ktos ci bedzie chcial sprzedac to co gra u niego , a suma sumarum mozna sobie to wszystko odpuscic , odpalic kilka z setek tematow poczytac jaki wzmak do tej kasy jakie radio do tamtej i jakie glosniki do jeszcze innej i podjac decyzje ktora i tak za jakis czas zostanie uznana za nie najlepsza i bedziesz cos zmienial bo w taki sposob to zawsze jest wybor na slepo.

 

Albo opcja druga najlepsza ale w 90% nie mozliwa do zrealizowania to spot z przekladaniem do oporu klockow pod swoja instalek i sluchanie godzinami lub nawet dniami i podjecie swiadomej decyzji o zakupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio chce albo zostawic moje, KENWOOD BT6544UY, albo kupic Alpinke 9835R, przod, mialem Hertza HSK 165 i nad nim sie zastanawiam, ale czekam na propozycje, moze w tej kasie bedzie cos lepiej kupic, suba tez mam ES 300, ale zawsze moge wziac cos innego. Takze interesuja mnie propozycje, a jezdzenie po spotach nie wchodzi w gre, bo mieszkam w Irlandii.

 

Jakiego wzmaka mozecie doradzic do tego Hertza ES 300? Cos powyzej 350w w rmsie? I jakiegos 2 kanalowca na przod 100w rms+ przy 4 ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co sadzicie o tym wzmaku pod suba i HSK?

Audio Arc 3004

http://allegro.pl/wzmacniacz-hi-end-tworcy-zapco-studio-4x105watt-i1486340658.html

Jakies opinie? To samo tyczy sie radia Clariona 958.

Czekam na odpowiedzi ;)

 

Warn za złamanie 6. punktu regulaminu.

Pozdr.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze autor wątku, czeka aż mu wszystko na tacy się poda, i skacze z kwiatka na kwiatek, siedząc przed kompem i mówiac do siebie "ale frajerzy, nie muszę nic szukac" :D to może ja zaproponuję... Focala Dual Monitor :D i krzyż na drogę Mądrusiu:) chłopowi nawet nei chce się poczytać o clarionie 958... wpisywać mu klocki za grube tysiaki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup tego ACR przynajmniej z pewnych rąk. Z tego co wiem to kolega ma również na sprzedaż 958 więc za jednym zamachem załatwić dwa klocki. Kto co Ci tutaj poleci to i tak Ty będziesz musiał to ocenić samemu. Xtant od groma ustawień, dla laika pewnie dużo za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...