Skocz do zawartości

Zacny sub 8" do instalacji SQ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Dawno mnie tu nie było, ale w końcu muszę w końcu zaciągnąć Waszej rady.

Od początku roku wertuję net w poszukiwaniu fajnego suba na zastępstwo za mojego RF'a 10"... ale skłaniam się bardziej w 8"...

 

 

Są tu wielkie mózgi audio, więc liczę że pomożecie. Macie jakieś propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wróżek nadal tu nie ma :zawstydzony:

 

Maxtz... proszę Cię :P Wiesz dobrze co mam w aucie (a jak nie pamiętasz to masz w sygnaturze):zdrowko:

 

A o tym HX08 coś więcej możesz Marcinie powiedzieć?? Dawnośmy nie gadali :P

 

 

BO JL to nie moja półka cenowa jeszcze, a łącznie z SA-8 to troszkę za bardzo nastawione na mega bas a nie na SQ, przynajmniej mnie się tak zdaje... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiejszej pracy, większej kultury w mniejszej obudowie (bo zamierzam wymodzić ciekawą zabudowę bagajera ).... trudno mi się inaczej uzewnętrznić :(

 

po prostu zbieram na razie kandydatury i będę wkładał w auto na testy....

 

 

Teraz wzmak jest solidny, z zacnym zapasem mocy, ale wsadziłem tego TECa i niestety jedyne co osiągnąłem to przebasowanie sceny... a dodatkowo na strojeniu okazało się, że przy podobnych ustawieniach równowagi pomiędzy przodem, a basem RF jednak ładniej pracuje... oczywiście przy większej mocy sytuacja jest diametralnie różna, ale niestety w biedronce nie ma jej gdzie wykorzystać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może RF HX2 8" :)

 

Klasyka, ale ja koniecznie w nowych szukam.

 

ArcherPAF :

 

a ten co teraz masz to RF punch 10...

dobrze zagra w kabinie vana ? bo będę niedługo montował.,..

 

 

Nie wiem czego oczekujesz, aczkolwiek ja jestem bardzo zadowolony z tego głośnika... a chcę zmienić bo mnie dopadło kolejne stadium choroby CA i chcę więcej :)

Jak chcesz to Ci mogę opchnąć ten głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka maks kasa? Chcesz coś co gra z kulturą i łatwo wtapia się w przód to polecam dego sb10. Pracuję dobrze w 15 litrowej skrzynce dosyć solidnie "obsypanej" wełną owczą. Już go nie mam na sprzedaż więc dla co poniektórych moja opinia wyda się teraz bardziej obiektywna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę "dziwny" z niego grajek nie testowałem go w skrajnie małym pudle ale w okolicach 15-17 l closeda był dość ...agresywnie twardy a w sporym BR "rozmulił się" i "zmiśkowaciał" :rotfl: choć wyraźnie dodał "ilości" basiora ale nadal był szybki i precyzyjny początkowo spokojnie mi starczał na moje kombi.

Oklepany też nie jest ...bardzo widziałbym go z przodem Morel Dotech w tej chwili są w miarę okazyjnie na portalu al... a je niestety nie mam w tej chwili warunków na stworzenie zamierzonego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę "dziwny" z niego grajek nie testowałem go w skrajnie małym pudle ale w okolicach 15-17 l closeda był dość ...agresywnie twardy a w sporym BR "rozmulił się" i "zmiśkowaciał" :rotfl: choć wyraźnie dodał "ilości" basiora ale nadal był szybki i precyzyjny początkowo spokojnie mi starczał na moje kombi.

Oklepany też nie jest ...bardzo widziałbym go z przodem Morel Dotech w tej chwili są w miarę okazyjnie na portalu al... a je niestety nie mam w tej chwili warunków na stworzenie zamierzonego projektu.

Piszesz o czymś a zarazem o niczym bo z twoich postów niewiele można wywnioskować i wyciągnąć wnioski tak jak byś za bardzo chciał być neutralny w opinii.To po co ta marmolada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę kiedy wydawał mi się w "grze" twardy i agresywny a kiedy (wbrew forowym radom Adamów Słodowych maści wszelkiej :wink2: ) zrobił sie miękki i mało zadziorny.

Nie chce się narzucać po prostu jako jego właścicel krótko powiem to bardzo ciekawy i "nieoklepany" głośnik.

 

Nie rozumiem co jest "marmoladą" ? :ph34r: kup ode mnie ten głosnik stwórz kilka budek i ...opisz jaśniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...