Skocz do zawartości

Obicie skrzyni


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki materiał nadaje się na obicie skrzyni oraz gdzie go można dostać ? Czym go najlepiej przykleić żeby po czasie nie zaczął odchodzić??

A i mam jeszcze jedni pytanko jak/czym mocujecie skrzynie w bagażniku żeby wam nie latała (posiadam dość duży bagażnik ).Moze macie jakieś ciekawe patenty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. koce obiciowe. Mozna dostac w hurtowniach tapicerskich, na allegro a chyba takze w niektorych marketach. Trzeba tylko dobrze wybierac bo tansze sa gorszej jakosci i szybko sie "mechaca" lub przecieraja. Klej - najwygodniejszy jest chyba klej tapicerski w sprayu. Co do trzymania skrzyni - mozna specjalnymi pasami. Zaleznie jakie masz mocowania w bagazniku lucz czy chcesz i mozesz np wiercic i dorabiac jakies uchwyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat juz był.Jedne z lepszych tkanin

 

http://basser.pl/podstrony/3produkcja/cennik_detal/tkaniny.htm

 

Przylkejałem ja do skrzyni klejem tapicerskim w sprayu.

 

Skrzynie najlepiej przybić gwoźdźmi do podłogi bagaja...........

A tak poważnie ,ja dałem od spodu skrzyni tzw,"rzepy" ,które jak złapały mataeriał ,którym wyłożony jest bagażnik to ciężko je później było oderwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sądzę że rzep nie zda egzaminu tym bardziej w kombi gdzie skrzynia może sobie przelecieć bez problemu podczas jakiegos dzwona...

 

Tzw. koce obiciowe. Mozna dostac w hurtowniach tapicerskich, na allegro a chyba takze w niektorych marketach. Trzeba tylko dobrze wybierac bo tansze sa gorszej jakosci i szybko sie "mechaca" lub przecieraja. Klej - najwygodniejszy jest chyba klej tapicerski w sprayu. Co do trzymania skrzyni - mozna specjalnymi pasami. Zaleznie jakie masz mocowania w bagazniku lucz czy chcesz i mozesz np wiercic i dorabiac jakies uchwyty.

Wąski o jakie markety dokładnie ci chodziło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy dobrze pamiętam ale chyba w casto i nomi widzialem taki material. Nie wiem jak z jego jakoscia i czy to w ogole to - po prostu rzucilo mi sie cos takiego w oczy przy innych zakupach. Kupilem kiedys na allego ale .. kicha. Kumpel kupil chyba ten z bassera i jest bez porownania : grubszy, nie mechaci sie, latwiej wyczyscic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Castoramie się rozglądałem za tym materiałem ale nic takiego nie było chyba że coś przeoczyłem... Muszę jeszcze w obi zobaczyć a jeśli nic nie bedzie to bede musiał coś zamówić. KLIK

Co o nim sądzicie ? Może ktoś z was ma akurat ten?

Co do mocowania skrzyni jednak chyba skusze sie na rzepy.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra jakość materiału od tego sprzedawcy - zamawiam już któryś raz z rzędu u niego. Co do rzepów to że ktoś męczył się aby siłą własnych rąk oderwać nie jest proporcjonalne do siły jaka działa na tą skrzynkę podczas uderzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...