Skocz do zawartości

Clarion DXZ928R - instukcja obsługi PL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadł mi u mechanika w ręce Clarion DXZ928R, ma ktoś może do tego modelu instrukcję w j.polskim?? jest w nim dosć rozbudowane menu i chętnie bym w nim pogrzebał razem z instrukcją. Mam co prawda w j. angielskim, ale polski bym wolał bardziej ;)

z góry dzięks za pomoc:) :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Clarion Polska maila. Jeżeli ładnie poprosisz (napiszesz, że bardzo odpowiada ci dźwięk tej jednostki, oraz chciałbyś poznać wszystkie możliwości tego modelu itp.) to ci przyślą instrukcję w języku polskim w pdf. Ja tak zrobiłem, a mam model DXZ948RMP...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcieli dowodu zakupu??

Bo jak ja chciałem do Pionka 88RS to bardzo grzeczna Pani mi oznajmiła że mogą mi przesłać ale tylko papierową lecz jak im okażę dowód zakupu (oczywiście uznają tylko z ich autoryzowanych sprzedawców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Clarion Polska maila. Jeżeli ładnie poprosisz (napiszesz, że bardzo odpowiada ci dźwięk tej jednostki, oraz chciałbyś poznać wszystkie możliwości tego modelu itp.) to ci przyślą instrukcję w języku polskim w pdf. Ja tak zrobiłem, a mam model DXZ948RMP...

 

Zrobiłem tak wczoraj, autoodpowiedź od razu mnie poinformowała, że:

"Dziękujemy za Państwa pytanie.

Należy pamiętać, że możemy nie odpowiedzieć na niektóre pytania przesłane przy użyciu tego formularza z uwagi na dużą ilość pytań przesyłanych każdego dnia. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

(Ta wiadomości e-mail została wysłana automatycznie, jako potwierdzenie.)"

 

Idąc tym tropem, i spodziewając sie z Clarion Polska braku odpowiedzi próbuję też z innych źródeł pozyskać instrukcję.

 

a nie chcieli dowodu zakupu??

Bo jak ja chciałem do Pionka 88RS to bardzo grzeczna Pani mi oznajmiła że mogą mi przesłać ale tylko papierową lecz jak im okażę dowód zakupu (oczywiście uznają tylko z ich autoryzowanych sprzedawców)

tia... radio z 2002 roku i jeszcze mam ja czy właściciel mieć paragon zakupu... ludzie niektórzy to chyba na głowę upadli, sądząc, że kazdy będzie kolekcjonował przez całe życie rachunki. Serial Number mogę co najwyżej podać, bo jest na naklejce i tyle.

 

Nie chcieli dowodu zakupu, może dlatego, że napisałem że kupiłem używany... Jedyne co to napisali abym nie rozpowszechniał w internecie bo instrukcja jest chroniona prawami autorskimi...

 

 

 

łoooo, to może mi też podeślą:) to jest "good sign" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak wczoraj, autoodpowiedź od razu mnie poinformowała, że:

"Dziękujemy za Państwa pytanie.

Należy pamiętać, że możemy nie odpowiedzieć na niektóre pytania przesłane przy użyciu tego formularza z uwagi na dużą ilość pytań przesyłanych każdego dnia. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

(Ta wiadomości e-mail została wysłana automatycznie, jako potwierdzenie.)"

 

 

To mail wysyłany automatycznie, też takiego dostałem, ale po upływie ok tygodnia instrukcje dostałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swego czasu szukałem instrukcję do jednego Audisona, którego nie było o dziwo w manualach na ich stronie.

Na odpowiedź czekałem miesiąc, w między czasie znalazłem sam :) Nie mniej jednak przysłali ...

Natomiast SS to już super liga czekania - wysłane zapytanie z rok temu 3 krotnie bodajże i nic do tej pory :D

 

Wracając do tematu Clarion PL - ja już na tej firmie zawiodłem się parę razy, chociaż ostatnio rozmowa z miłym panem, doprowadziła do jakiegoś tam rozwiązania w sprawie jednej rzeczy, to z poprzednimi historiami jakie miałem z nimi, podziękował bym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perez niech Wielki decyBel w jakosciowych Watach Ci to wynagrodzi:)

 

Szukam szukam i znalesc nie moge , po angielsku cos tam ogarniam ale nie ma to jak sobie poczytac po Naszemu ;)

 

Wydaje mi się, że jak sprzedawałem 948 to poszło bez instrukcji, przeszperam dzisiaj garaż i dam znaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...