Skocz do zawartości

Kabel do zmieniarki IP-Bus z pełnymi 11 pinami


whitedevil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie można zakupić oryginał ?

 

Elser s.c. Autoryzowany serwis firmy Pioneer. Czapnik B., Górniak L.

Ul.Platynowa 8, Warszawa

tel:22 620 12 54 ‎

elser.com.pl

 

Ja u nich kupowałem w 2009 roku kabel do DEX-P9R + DEQ-P9

Próbowałem podłączyć zwykłym przewodem IP-Bus, miałem 3 sztuki i z żadnego dźwięku nie było.

Dopiero, jak kupiłem ori kabel wszystko ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kabel już przerobiony pod pionka p9 to także chętnie odkupię.

 

Niech gościu się określi do czego to ma być, bo, jak do zmieniarki to można kupić jeszcze taniej używany.

Jeżeli do DEX-P9R + DEQ to ten:

 

może okazać się strzałem w dziesiątkę, siedem dych w szambo :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidzi_2006 dzięki za namiary. Jeśli nie uda mi się nigdzie dorwać używki to trzeba będzie zakupić nowy.

 

Kabel ma być do Pionka p9r + deq-p9

Napisałem również, że może być do zmieniarki jednak z pełnymi wszystkimi 11 pinami, bo na forum jest osoba która potrafi przerobić (pozamieniać kabelki) w ten sposób, że będzie działać z dex-p9r + deq-p9.

Dzidzi jak wyczytałem na forum to Ty za swój dałeś 470zł - sporo, więc gdyby jednak udało się kupić do zmieniary myślę, że wyszłoby sporo taniej.

 

Domanoid obawiam się że nie podejdzie, choć zapytać mogę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem również, że może być do zmieniarki jednak z pełnymi wszystkimi 11 pinami, bo na forum jest osoba która potrafi przerobić (pozamieniać kabelki) w ten sposób, że będzie działać z dex-p9r + deq-p9.

 

Zgadza się, kup kabel z 11-stoma pinami a Paweł w ramach relaksu :lamer: przełoży Ci te piny tak, jak powinny iść.

Myślę, że chodzi nam o tego samego Człowieka, ja niestety nie skorzystałem z tej usługi ponieważ wysłałem mu

kabel z ośmioma pinami i nie było możliwości dołożenia trzech przewodów do tego kabla, szybciej i drożej było mi kupić oryginalny kabel. Ale, jak na to granie to nie jestem zawiedziony ceną, którą na to wydałem, było warto.

 

Pozdrawiam Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...