Skocz do zawartości

MAC Audio MAC 46 pomoc w instalacji


Bison
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy posiada zestaw 3-way MAC 46. Wszystko bylo zamontowane w tylnej polce w seacie toledo ktorego sprowadzil z Niemiec. Troche to wg mnie bez sensu ale tez nie bardzo mam pomysl jakby to zainstalowac zeby mialo to rece i nogi. Zestaw sklada sie z 20cm woferow, 10cm sredniakow i tweeterow wiec wpakowanie 20cm w drzwi raczej odpada. Moze lepiej dac je to jakiejs skrzynki (jesli tak to jaka?)? Poza tym nie wiem jaki dobrac do tego wzmacniacz poniewaz wszystko to bylo podlaczone bezposrednio do radia-chyba tylko Niemiec mogl wymyslic takie rozwiazanie. Mysle ze glosniki maja 100-120RMS (nie wiem bo nie jest na naich napisane a w internecie malo danych na temat tego zestawu-pewnie dlatego ze jest dosc stary). Jesli chodzi o wzmacniacz to w gre wchodzi jakies typowo budzetowe rozwiazanie (moze byc uzywka w dobrym stanie). Bede wdzieczny za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakos na sile by sie zmiescily ale przegladalem forum i raczej odradzane jest pakowanie 20cm w drzwi (jeszcze starego auta) z obawy ze bedzie wszystko tam latac i osobiscie mam podobne zdanie. Srednie tez wylalbym zainstalowac bez totalnej przerobki slupkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj zaczynasz temat i nie podajesz kasy.

 

 

Pisze przeciez ze ma byc jak najbardziej budzetowo ale zeby mialo sens. Wiec jak bedzie jakis sensowny piec za 200zl to dobrze a jak trzeba bedzie dac 300 czy 400 to tez ok. Jeszcze raz pisze MA BYC TANIO ALE NIE BEZ SENSU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...