Skocz do zawartości

Morel Tempo 6 x2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

niedługo będę w posiadaniu dwóch zestawów morel tempo 6:)

zastanawiam się czym je zasilić, glow 4075, phase rs4, a może coś innego?? kwota na wzmak myślę że do 750zł, w grę wchodzi oczywiście używka:) słucham muzyki klubowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo po co ci 2 na przód?

 

tak samo bo po co 2 suby do bagaja :P... bo nie którzy tak lubią i ja to rozumiem :D bo sam tak mam choć nigdy sie nie słucha głosniej niz na 50% skali :) tez mam z przodu 2x HSK a w bagazniku 2x infinity po 400 rms kazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu raczej chodzi o 4-kanałówkę.

 

ale po co? będzie "pchał" 2 zestawy na przód? :zdziwko:

 

tak samo bo po co 2 suby do bagaja :P... bo nie którzy tak lubią i ja to rozumiem :D bo sam tak mam choć nigdy sie nie słucha głosniej niz na 50% skali :) tez mam z przodu 2x HSK a w bagazniku 2x infinity po 400 rms kazdy

 

Heh, tylko jak ktoś kupuje głośniki pokroju T6, to jakoś mi to nie pasuje, ale wszystko co nie jest zabronione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dokładnie tak :P, tempo i hsk to ta sama półka a jakoś nie brakuje osob które by chciały/lub juz mają 2x taki zestaw na przodzie

 

:) No może i tak, tylko wiele więcej nie osiągniesz (jakość), a pieniądze wydane - nie lepiej taką kasę dołożyć do lepszego wzmaka?, bo instalując np wspomniany glow pod HSK, czy tempo6 jakościowo osiągniesz duuużo mniej niż np 1 zestaw T6 i te 600zł dołozyć np do sony XES M1, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktoś słucha mp3 to lepiej 2 zastawy miec i sie cieszyc :) ja sobie zdałem sprawe z tego juz dawno. Szczerze ? nie mam zamiaru mieć zestawu dla paru flaków i po 18 nagrań z oryginalnych płyt gdzie z 18 16 mi sie nie bedzie podobac itp, a muzyki tak roznej słucham ze bym musiał w aucie wozić "klaser" na ok 500 płyt CD ( nie przesadzam ) a po za tym w trasie wiele detali ucieka, wiec po co mieć mega odsłuch na postoju skoro w trasie juz nie słychac tych detali. Słuchałem roznych zestawów i stwierdziłem ze powyzej pewnego przedziału jakosci np do poziomu HSK moze być GORZEJ jesli chodzi o odsłuch bo zaczynasz wylapywac wszytskie niedoskonałosci gdzie na "gorszym" zestawie takie sie nie pojawiają. Jestem swiadomo tego co pisze, troche zaczyna się znobizm gdy się zmienia klocki ze względu na cene itp bo wiele zestawów drozszych grało gorzej niz "standardowe" juz HSK. Dlatego przy nich zostałem i zakupiłem 2 komplety by chociaz miec 2 x frajdy wiecej :) Prosze aby ktos kto to czyta nie brał tego do siebie bo to moje zdanie, ja oczekuje to i to, sprawdziłem to i to i tak mi jest najlepiej :) tak samo jak z subami, niektórzy z Was mogą mieć 8" suba w gadazniku i jest ok a ja chcialbym miec 2xT2 i powiem szczerze ze tak, do uzupełnienia pasma na codzien choc to dziwne głownie bym miał je skręcone na minimu a jak przyjdzie taka ochota rozkręcic na ful by szyby w blokach na całym osiedlu drzały :) a do tego mieć tez "jakość" adekatną do muzyki jakiej słucham czyli praktycznie kazdej z naciskiem na rege
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można podłączyć na 2 ohm'y

Fakt :)

 

Może niech kolega jeszcze poda jakie ma do tego radio. VR 209 i RS4 to dobre piece i raczej oba się sprawdzą ale mają trochę inny profil brzmienia. Pomijam w tym momencie kwestię aplikacji i zestrojenia tych dwóch zestawów ale skoro się na to zdecydowałeś to chyba przemyślałeś tą decyzję i masz na to jakąś koncepcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można sprzedać jeden zestaw:)

 

Jak można, to proponuję tak zrobić i poszukać SONEGO XES M1 (nie wiem czy ktoś z forum czasem nie sprzedaje). musisz jednak wiedzieć, że tempo "nie grają" na org. zwrotnicy i trzeba ją chociaż trochę podłubać, ale i to można ogarnąć jak się chce. Będzie co prawda fajnie, ale dopiero jak komponenty zwrotnicy są dobrej jakości - zabawa zozpocznie się na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez jakiś tydzień słuchałem Maximo w domu pod Pioneer GM-H50 i pod Alpine 3522s. Grają w bardzo podobny sposób, jak moje Tempo 6 w samochodzie. Nie czułem niedoboru mocy. Papierowo ten ma 40W na kanał, więc jeśli ma tyle na prawdę, to spróbuj odczuć równicę w graniu między mostkiem, a nie-mostkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...