Skocz do zawartości

kicker zx1500.1 + sonic 12


JaReCzEk1987WrO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm,jestem nowy na forum wiec na poczatek chcialem pozdrowic wszystkich milosnikow basu :D chcialbym wam przedsatwic moja nowa instalacje w pasku b5.jest to moja trzecia instalacja do tej pory.nie jestem specem w tym temacie ale dzieki waszemu forum duzo sie dowiedzialem i wyciagnalem troche wnioskow za co wielkie dzieki :D a wiec ... wzmacniacz kicker zx 1500.1 ,glosnik sonic12 w skrzyni br 60 l ,kondek carpower cap-10 1F.przewod zasilajacy 28mm z bezpiecznikim 150A.radyjko alpine ida-x001 + ipodzik :P sprzecik gra calkiem niezle ale... nie potrafie tego wszystkiego dobrze wyregulowac :( czasami glosnik skacze jak szalony a nie daje z siebie zbyt duzego basu... http://www.wrzuta.pl/film/9YbxX2bvqI/kicke....1_mono_sonic12 czy moze to byc wina zle dobranego tunelu br??(robilem na oko wzorujac sie na fotkach z netu) czy moje zle wyregulowanego wzmaka??jesli ktos moglby mi podpowiedziec bylbym wdzieczny :D no i prsze o opinie odnosnie instalacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm kolego niewiem czywidzisz roznice w swoim temacie a w innych tematach w "wasze instalacje". Daj ajkies foty odpowiednio to jakos ladnie opisz i wogole ....

a co do skrzynki "na oko" radzilbym ja zmienic na wyliczona po 1 a po 2 wystrerowac wszytko jakos ladnie :(... No ale przedewszytkim zrobic porzadny temacik by zaslugiwal na dzial "Wasze instalacje" pozdroowka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka jest litrazowo wyliczona,tylko tunel na oko poszedl :oczami: nad zabudowa juz sie mysli bo faktycznie bagaznika nie da rady uzywac :( a co do nieladu w kablach to sorki ale nie zdazylem,obiecuje poprawe :D a moglbys mi dac pare wskazowek jak to ladnie wyregulowac??i czym moze byc spowodowane takie zachowanie glosnika??(patrz filmik).pozdro!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie kolego ze przy tym tracku to normalne zachowanie subika:) aczkolwiek mysel ze czasami Kicker moglby go bardziej trzymac za "gebe" hmm a jak mozesz zrob jakas ladna fotke od strony ustawien wzmaka:) to pewnie nietylko ja pomoge ale i inni :( Pozdroowka:)

Podbicia na radiu masz wylaczone sie rozumie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posciagalem troche czarnej muzy i od razu lepiej gra :wstyd: glosnikiem juz nie rzuca:) co do ustawien to faktycznie chyba slabo podkrecilem wzmaka (gain na 50%) bo glosnik slabo sie rusza .szczerze mowiac to i tak robi takie cisnienie w aucie ze az mi oczy lzawia po dluzszym posiedzeniu :hyhy: moze brak przyzwyczajenia.hehe. zamieszczam fotke wzmaka.a czy jak go podkrece za mocno to moge cos uszkodzic?? :zalamany: bo wolalbym nie spalic sprzetu.pozdro.

post-1-1213739286.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...