Skocz do zawartości

20cm sub w małej skrzynce pod 400W RMS


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na małe wymiary bagażnika, szukam dla kolegi suba 20cm który zagra w możliwie najmniejszej skrzyni pod wzmacniaczem Hifonics Zeus 2200 2x200W (chyba 400W RMS w mostku). Kolega wygrzebał na znanym portalu coś takiego:

Hertz ESX200 SuperMini Sub 20cm MDF 800W http://allegro.pl/hertz-esx200-supermini-sub-20cm-mdf-800w-wroclaw-i1456958954.html

Czy ktoś posiadał ten komplet?

Czy możliwe, że ten głośnik zagra w ośmiu litrach?

Czy lepiej szukać czegoś innego np. hs200 i skrobnąć do niego skrzyneczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu to pisze :wink2:

I pewnie napiszesz jeszcze nie raz ;)

Na innym forum proponowałeś także Cerwin Vega 84. Ile CV potrzebuje litrów, żeby już coś pokazać, no i czy zagra w CL?

Na tamtym forum kolega dan124 proponował także AS HX08, ale pisał, że lubi waty. Czy ok.400W RMS wystarczy?

 

jeszcze cursor polecal hertze tylko nie pamietam ktore

Polecał posłuchać es 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u-dimention rm208L

Dla mnie i nie tylko to tekturowo kopiacy sub bez jaj, niezaleznie czy w br czy w closed :)

 

 

Polecał posłuchać es 200

Szkoda ze nie masz czasu, wzialbym nawet 2 szt w niedziele...

 

 

JA znow polece REx'a 8' w 22l @35hz (tez moge wziać) masz 400w@ 4 ohm to wystarczy...

 

AS HX08, ale pisał, że lubi waty. Czy ok.400W RMS wystarczy?

 

zdecydowanie tak. Fajny przetwornik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie masz czasu, wzialbym nawet 2 szt w niedziele...

O ile nic mi nie wyskoczy, to będę miał czas 13.03 w niedzielę :D i będę szukał czegoś dla siebie pod Audio System Twister F2-300 :wink: więc z chęcią posłucham wielu klocków :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rex ma 3.2 oma na cewkę. Jeśli podłączę dwa równolegle, a cewki będą szeregowo, to nadal mam 3.2 oma i 350 W RMS. AS F2-300 ma 500W/4R i 750W/2R więc myślę, że jakieś 630W/3.2R. W takim połączeniu miałbym wystarczającą moc do kontroli dwóch rex-ów i DF by nie ucierpiał za bardzo :) Dobrze kombinuję?

I ciekaw jestem jak wypadły by dwa rex-y w takiej konfiguracji w stosunku do CV od cursor-a :wink:

 

ja 2 REXy pedzilem F2-300 i bylo bardzo przyjemnie :)

No właśnie o tym myślałem :D

A jak je spinałeś?

 

może to i dziwne co ja powiem ale ES200 naprawdę dobrze gra jak go wsadzić w 8 litrów closed. Miałem ten zestaw esx, a pod tym piecem będzie ok.

Więc problem kumpla rozwiązany :D

 

Ale pewnie nikt pod Ciebie spota nie zorganizuje...

Ale kiedyś na pewno się zgram :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...