Skocz do zawartości

Licze na fachowa pomoc ;) FI BTL 18'


oascom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na ten db drag sie nie wyrobie ;p Bo wracam chyba 15 wrzesnia... mialem wrocic 16 sierpnia ale cos wypadlo i zostaje dluzej. :hyhy: Juz sie doczekac nie moge.... ogolnie to bedzie mega granie hehe tylko kto mi ta skrzynke wsadzi do auta Przeciez 440 litrow skrzynka z mdf 28 i przednia scianka podwojna... to w hu.. wazy jeszcze jak 2 glosniki w nim beda 2x 36kg.. masakra :( Ma ktos wozek widlowy na zbyciu ? hehe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Bylo duzo przemyslen. Pierw mialem to pchac do gmc... Potem do a3... Ale po rozmowie z bartasem znow wrocilem do wersji gmc.... tam jest full miejsca, a pozatym do a3 to ledwo 1 BTL wejdzie. Bedzie mi robil bude BR 2 x 220 litrow ze strojeniem na 28 hz. Slucham glownie hh wiec ma byc "soczyste zejscie." Co do tego ze bedzie to jeden z mocniejszych w Polsce to nie wiem hehehe wiem kto koluje sobie podobny sprzet, ale to slodka tajemnica ;p Miejmy nadzieje, ze bede zadowolony ze sprzeciku

 

Dzieki wielkie chlopaki za pomoc i wszelkie rady. Wszystkich chetnych na odsluch zapraszam odrazu po zmontowaniu wszystkiego, ale to troche minie Bede informowal na bierzaco jakie jest progress budowy Pozdrawiam!

 

Jestem ciekaw co z tym projektem sie stało....???

 

Pisałeś wcześniej że kupiłes jednego BTLa więc moge przepuszczać że plan był taki jedna 18 jeden piec czyli pewnie wybrałes wresje d2 kupując drugiego BTLa pewnie też d2 chcesz podłączyć to pod RF t40001bd ? to dostana ledwo ponad 3kw przy 2ohm to troszke mało jak na te głosniki. Najlepiej jest dać RF na sztuke wtedy ten głosnik pokazuje na co go stać chociaz pewnie przy 1ohmie pociagnie bez problemu 2 sztuki.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...