Skocz do zawartości

[mk4]Wybór zestawu Car Audio


iphone3g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę mi ocenić czy dobrze wybrałem sprzęt albo co zmienić bo każdy pisze coś innego :D

Wzmacniacz CARPOWER 4X400 (podobno słaby jakościowo :/)

głośniki HERTZ HSK 165

Radio nie wiem jakie najlepiej używka do 350zł (podświetlenie musi pasować do golfa 4 ) czekam na propozycje.:D

Do tego zestawu jakiś sub więc wzmak musi być 4 kanałowy.Suba będę kupował za 6 m-c więc jeszcze trochę czasu ale chce mieć wzmaka akurat pod hsk i suba. :P

Wzmak do 400zł tylko używka.

Dzięki wielkie za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem ale jakiś mały sub, chce aby był czysty ładny dźwięk a nie dudnienie. :D Na suba mam zamiar przeznaczyć ok300zl

Skoro jeszcze nie wiesz, to skup się na przodzie. Jesli dobrze zasilisz hsk i odpowiednio przyszykujesz drzwi(wygłuszenie, dystanse) to będziesz zadowolony, a jak z czasem zacznie Ci brakować, to dozbierasz na drugi wzmak i suba :wink: Poczytaj trochę dział "wasze instalacje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj bardziej doswiadczonych kolegow, nie ma takich piecow gdzie zasila suba i przod.

Ciekawe rzeczy piszesz,szkoda że mijają się z prawdą.

 

Znam fajny piecyk Planet Audio 6 bardzo przyzwoitych kanałów.Filtry umożliwiają podłączenia i cięcie systemu 2 way aktywnie +sub(2 ohm).Bawiłem się nim co prawda z wooferami R6a więc z hsk sobie spokojnie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaangażowanie sie w moim temacie. Wiem że 400zł na wzmaka to za mało no ale nie mam więcej :/ tyle mi na niego zostanie :D

 

Opłaca się kupić RODEK R4100N za 350zł ?? bo nie wiem po ile stoi nówka

 

Radyjko jakie wybrałem to Pioneer DEH-6000UB używka. Co wy na to będzie odpowiednie do tego zestawu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...