Skocz do zawartości

problem między 20cm a 16cm


MatiGolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedne konkretne 6,5" nie wystarczy?

Co chcesz osiągnąć tym zestawieniem? Brak suba w bagaju, czy masz takiego młocarza, że musisz mieć z przodu bardzo głośno, żeby Ci go nie zagłuszył?

Co do samego pytania, jeśli masz możliwość i cierpliwość to uderzaj w 8", znacznie rzadsze rozwiązanie, przez co ciekawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne konkretne 6,5" nie wystarczy?

Co chcesz osiągnąć tym zestawieniem? Brak suba w bagaju, czy masz takiego młocarza, że musisz mieć z przodu bardzo głośno, żeby Ci go nie zagłuszył?

Co do samego pytania, jeśli masz możliwość i cierpliwość to uderzaj w 8", znacznie rzadsze rozwiązanie, przez co ciekawsze ;)

rozchodzi sie o to ze nie jestem zwolennikiem basu wole cos bardziej jakościowego a zarazem z dobrym wykopem

ma być dynamicznie i ciekawie z przodu,lubie wydziwiać

 

a tak nawiasem 16cm na sredniaka nada sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcer dobrze gada ale problem jest dwóch natur, akustycznej i mechanicznej.

Ale z ...trojga złego :rotfl: największym wyzwaniem byłoby 2 x 16 cm (pominę 16 cm i 20 cm na stronę :rotfl: ).

2,5 drogi ze wskazaniem jednej na baso-kickową a drugiej kicko-średnią.

 

Wstaw lepsze 16-tki i tak będzie jazda z golfowskimi skrzypieniami :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wygłuszone drzwi dekara a gra w drzwiach phase pcs i nic nie skrzypi moze czasami cos tam sie odezwie

czyli jak 8' to tylko trójdrozny system

 

 

największym wyzwaniem byłoby 2 x 16 cm (pominę 16 cm i 20 cm na stronę ).

2,5 drogi ze wskazaniem jednej na baso-kickową a drugiej kicko-średnią.

ciekawa opcja jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na jakości to zrób to tak jak się należy, czyli 16 w drzwi (np hsk) i do tego IT08 do bagaja wszystko pod wzmacniacz i to musi grać.

Nie rozumiem ludzi, którzy chcą zastąpić suba 16 cm wooferami. Sam po swoim otoczeniu wiem, że ludzie nadal uważają, że subwoofer czy ta ich tuba muszą napier... nie potrafią pojąc, że subek może a wręcz powinien być uzupełnieniem pasma bo wooferem nie da się wyciągnąć takiego pasma.

Ale cóż to takie moje rozważania zrobisz jak będziesz uważał za stosowne...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak ale do tego zakup tweeterów np slmplexów 25 (które grają tak szeroko, że naciągają na średnie tony, wiem bo sam sprawdzałem) i do tego zakup zwrotnicy, lub zrobienie aktywki znacznie przekroczy jego budżet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500zł to nie jest cały budżet na granie,to tylko na woferki

co do roboty to nie licze postaram sie i sam zrobie materiały tez z innej kasy wiec 500zł to cena na same woferki

 

Jak zależy Ci na jakości to zrób to tak jak się należy, czyli 16 w drzwi (np hsk) i do tego IT08 do bagaja wszystko pod wzmacniacz i to musi grać.

Nie rozumiem ludzi, którzy chcą zastąpić suba 16 cm wooferami. Sam po swoim otoczeniu wiem, że ludzie nadal uważają, że subwoofer czy ta ich tuba muszą napier... nie potrafią pojąc, że subek może a wręcz powinien być uzupełnieniem pasma bo wooferem nie da się wyciągnąć takiego pasma.

Ale cóż to takie moje rozważania zrobisz jak będziesz uważał za stosowne...

Pozdrawiam.

sub w bagaju byc musi,musi sobie uzupełniac pasmo grając przyjemnie nisko i lekko (nie mówie o napierniczaniu takim ze sie blacha wygina)

 

czyli dać w kick panelu 2x16 i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...