Skocz do zawartości

Koszty car-audio w serwisie


quler93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik drink2020 dnia 25 luty 2011 - 09:40 napisał

No i zakłady CA przez takich jak my tracą klientów... W dzisiejszych czasach ciężko o łatwą kasę ;/ Pewnie dlatego tacy jak Ty wkręcają sobie głośniki sami.Klienci którzy nie maja o tym pojęcia a chcą mieć profi montaż udadzą się do specjalistycznego zakładu gdzie jak to ująłeś "nie zarabia się łatwej kasy".

Drink2020 gdybyś tak chwile pomyślał i wziął się za to na czym się znasz a montaż powierzył specjaliście to zarobiłbyś więcej w tym czasie niż oszczędził na lepieniu systemu samemu.Tyle zysku materialnego,a pomysł co może zrobić z tych samych klocków ktoś co ma pojęcie a co Ty sam.

 

Troche nie w ta strone poszeles.... Prawie wszyscy na tym forum bawia sie CA hobbystycznie lub maja zaklad CA i nie rozumiem twojego stwierdzenia ze "Pewnie dlatego tacy jak Ty wkręcają sobie głośniki sami" powiedz mi czy Tobie ktos wkreca glosniki? mi nie chodzi o wkrecenie glosnikow bo to kazdy chyba umie ale zrobic sobie dobrze drzwi pociagnac cala instalke, robie to sobie sam wieczorami BO TO LUBIE! A nie tak jak Ty gadasz ze bym zaoszczedzil i dal komus zrobic, jesli cos zrobie i mi sie to podoba to chyba o to w hobby chodzi a nie ze pojade do zakladu i mi to zrobia, jesli cos jest nie tak wiem gdzie szukac co robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...