Skocz do zawartości

głośnik 30cm STEALTH ST-9300


Przemossj3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem blisko kupienia tego głośnika http://allegro.pl/su...1467880821.html . Chciałem spytać ile mniej więcej litrów ma mieć skrzynia. Dodam że patrzyłem już na wzory, ale dla mnie matma to czarna magia. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli podalibyście mi wymiary jakie ma mieć skrzynka. Tak w ogóle co sądzicie o tym głośniku. Z góry dzięki. PZDr

 

tutaj zamieszczam dodatkowe info o parametrach

Belastbarkeit: 1000 Watt

Impedanz: 4 Ohm

Frequenzbereich: 30 Hz - 2,5 KHz

Resonanzfrequenz: 40 Hz

Schalldruck: 90 dB

Einbautiefe: 150 mm

Gewicht: 6,6 kg

Magnet: 80 oz.

Durchmesser: 300 mm

 

T-S Parameter

 

Gleichstromwiderstand RDC 3,3

Mechanischer Q-Faktor QMS 8,68

Luftnachgiebigkeitsvolumen (L) 19

effektive Membranfläche (cm2) 491

elektrischer Q-Faktor QES 0,58

Nachgiebigkeit CMS(m/n) 0,113

Resonanzfrequenz f(Hz) 40

Gesamt Q-Faktor QTS 0,55

dynamisch bewegte Masse (g) 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten głośnik przez jakis czas w sumie mam nadal ale juz sobie odpoczywa w pudle.

Raczej jest to przetwornik do wolniejszych beat-ow(w szybszych sie gubił) i zrobienia "UBU DUBU" niz do jakosci.

miałem go w closed ok 40l i np Cerwin Vega stealth 12s ma duzo lepsze zejscie w tej samej skrzyni i jest szybszy( a jest o polowe lzejszy:)

Pedziłem go alpina 200w wiem ze troche malo ale po podpieciu 3544 czyli cos kolo 400W wiekszej rożnicy nie zauważyłem, bylo mocniej ale nie dwukrotnie:)

Na plecach go poczujesz i klapa tez zatrzesie(bynajmiej tak bylo u mnie)

 

 

Szkoda że nie wszedłes w zakladke "okazje ebay allegro"

Tonsil Silver Line SW 2302

http://allegro.pl/tonsil-silver-line-sw-2302-i1473038084.html

dobry głosniczek i nie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był w sumie moj pierwszy "poważniejszy"(jak dla mnie) subwoofer i jak na poczatek bylem zadowolony(ok pol roku jezdzil ze mna) a w dodatku jesli ma jezdzic w matizie to zamieszanie zrobi niezłe.

A czym chcesz go zasilic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy do jakiej kwoty???

Prrzegladaj dział "sprzedam" i "okazje ebay allegro" tam czesto mozna znalezc dobre i nie drogie wzmaki.

Z własnego doswiadczenia moge Ci podpowiedziec ze lepiej kupic starszy używany wzmak niz nowa chinszczyzne a poza tym czytac czytac i jeszcze raz czytac forum, jest tu sporo napisane co jest warte uwagi a od czego raczej trzymac sie z dala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że closed ~38-40 L ? :)

Teraz szukaj monoblocka do niego, sęk w tym , czy ten przetwornik ma te swoje 500w i warto szukać dla niego mocnego wzmaka ? Czy może zaspokoi się 400w-300w ? Z tego co kolega wiacu ,troszkę wacików trzeba w niego wpakować :) Sam myślałem czy nie polecić Ci tego :

http://allegro.pl/car-power-1502-najtaniej-na-allegro-idealny-i1469050333.html

 

Panowie znawcy , wystarczy ? :) Sprzedaję ktoś z tego forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowo raczej starczy no i w te 500W byl nie wierzył zbytnio:)

jakosciowo bedzie to ta sama polka co glosnik(moze ciun wyzej) czyli ta niższa ale od czegos trzeba zaczac:)

Ja był sledził ta licytacje:

ALPINE V12.MODEL MRV-1000

http://allegro.pl/mrv-1000-v12-i1459647250.html

bardziej przyszłosciowy i jakosciowy jezeli system ma sie rozbudowywac

Ewentualnie moge Ci sprzedac mojego mono Alpine mrp m352 za 350zl kupiony w maju na gwarancji do 2012 jesli sie nie myle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiacu powiedz mi jakie twoja stara skrzynka z tym głośnikiem ma/miała wymiary (jutro mam zamiar robić) jeśli masz jeszcze gdzieś ją schowaną, bądź pamiętasz. Co do wzmacniacza to na razie sobie odpuszczę bo mam mały kryzys. Trochę pomęczę ten głośnik w domu.

 

hmmm... może głośnik zabuduje w boczną szczelinę jak tu chyba że koniecznie musi być trapez żeby ładnie grało?

oczywiście z drewna

Edytowane przez Przemossj3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a mógłbym zrobić ścianę skośną jako bok od głośnika? tzn patrząc na skośną ścianę trapezu obrócić na jeden bok i ustawić w nim głośnik... było by to dobre dla mnie rozwiązanie ze względu na małą przestrzeń bagażnika

 

kurde najpierw muszę zmierzyć dokładnie bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...