Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do INFINITY 1220de ?


Nynn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu ( ponad pół roku) mam skrzynie INFINITY 1220de, do tego wzmacniacz Magnat edition 4 (4x 55w/ 2x150w) który miałem juz wcześniej w samochodzie i właśnie wczoraj go sprzedałem. Teraz chce kupić jakiś nowy, odpowiedni do tej skrzyni, do 1000 zł, nowy, używany - jeden kicz. ;) Mam nadzieje że mi pomożecie, mam kilka na oku, ale chce zobaczyć wasze wypowiedzi. ;) Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy pod tego suba warto szukac az takiego wzmaka... ja bym wział alpinke 3539 tak przyszłosciowo bo suba pewnie zmieni kiedys a na mocny przod jak przyjdzie czas to jak znalazł :D

No niech celuję jeszcze w 3544, będzie jeszcze więcej pałeru i na przód, też jak znalazł, a i tak koszt takiego piecyka, to dziś grosze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze kiedyś zmienię tą skrzynie, ale na razie zostaje. Wgl, kupiłem ją, bo była okazja.

Mówicie, żeby kupić cos co ma 300-350w rms, a nie 2 x 300-350w ?

A takie coś ?

http://allegro.pl/ground-zero-gzta-1-1200mk-idealny-pod-jbl-p1222-x2-i1462623856.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze moze byc jak chcesz tyle kasy na nówkę władować to i ok, bedziesz mógl w razie czego na przyszłosc zmienic suba pod ten wzmacniacz co proponujesz, do tego infinity bedzie ok :) na ucho ustawisz aby nie bił cewką o karkas by jakiś popierdywań nie było i tez bedzie bardzo dobrze z zapasem mocy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz jakościowo to gto sobie odpuść, ja mam np subwoofery gto (na sprzedaż) i fakt, mocowo to zadowolą nie 1go ale jak ktoś bedzie w nich szukać brzmienia bębnów afrykanskich rozlegających się nocą po pustyni to moze sie troche rozczarować :)

 

Tamten infinity trzyma poziom jak i reszta zmacniaczy z tej serii bo ostatnio mialem okazje sie przekonac o tym od maniaka firmy infinity :) 7540a/7520a/611a basu niskiego i mięsistego dają co nie miara choc wiele osob pewnie twierdzi ze aaa infinity to bardziew chinski, ku zwdziwieniu tak nie jest tak jak wspomnialem dalej produkuje zacne zabawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli brać tego Ground Zero, a GTO sobie odpuścić ?

Tak myśle, może troche szkoda pieniedzy i poszukać czegoś tańszego o np. dwie stówki, ale z drugiej strony, pewnie kiedyś wymienię suba na coś mocniejszego ..

Mam jeszcze kilka pytań na temat głośników do przednich drzwi, walić tutaj, czy zakładać nowy temat, ewentualnie poszukać na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukać na forum bo tego jest multum :), wzmak mozesz kupić taki by na przyszłosc był ok i mocowo i jakosciowo. Mozesz kupić ten GZ i mieć pod suba na przyszłosc albo cos za 350 zł co tego suba co masz zasili na maxa i jak cos bedzie na przód wzmacniacz, alpinke 3539 lub inny wzmacniacz ktory bedzie "jakosciwy" na przód jak i z subem sobie poradzi bez stękania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy temat zaczyna się robić seansem wrozenia z fusów... jakie kable bedą potrzebne ? zasilające, sygnałowe i głosnikowe reszte to musisz samemu sie z innych tematów dowiedziec jakie np grubosc zasilających, sygnałowe takie by nie były bardziewne.

 

I kolejny, nie wazne jaka firma bo widze ze Nynn napaliles się na nią a jest wiele innych rownie dobrych/lepszych firm pisze tak bo nie wiem czego nawet byś oczekiwał czy to pod suba ma byc czy przód, za 1000 zł uzywany czy nówka ? Ma być "bardziej" mocne czy "bardziej" jakosciowe? Poczytaj na innych tematach " jaki wzmacniacz do/na przód/subwoofer za tyle i tyle " tematów jest pełno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wiem, że nie ważne jaka firma. ;) Pytałem tylko, czy akurat ten model z gr jest dobry i czy są jakieś lepsze (na pewno) do 1000zł. Mówiłem już wczesniej, wzmacniacz ma być do tego suba co mam, nowy, używany (w dobrym stanie) - jeden kicz. W przyszłości postaram sie kupić lepsza skrzynie. Może lepiej jeszcze poczytam, ale i tak dziękuje Wam za pomoc. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego to Ty musisz sobie zdecydowac co bedzie najlepsze na takim poziomie wiedzy co juz mniej wiecej mogles przyswoić, teraz jest tylko czytanie czytanie, robienie sobie listy faworytów z tego co przeczytasz na tym forum i dopiero na koniec ew. mozna jakies pytanie dodać. Tylko nie ma sensu wypisywac 30 wzmacniaczy a max 3 i mozna tylko spytac się forumowiczów co kto o jednym z tych 2-3 wzmacniaczy sądzi. Bo jesli chcesz tamtego GZ'a to odp bedzie taka: ten wzmacniacz jest ok, zasili Ci bdb suba a ktory bedzie lepszy od GZ zalezy od Twoich wymagań,oczekiwan ale aby to pojąć trzeba naprawde sporo poczytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...