Skocz do zawartości

Jaki sub sposrod wymienionych?


Bison
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze ze ciezko bedzie cos wybrac. Pamietajcie ze szukamy suba w cenie ok 400zl-500max wiec wiadomo ze zaden w tej cenie szalu nie zrobi. Ale mimo to chcialbym zeby na czyms stanelo w koncu bo jak ktos cos poleca to zaraz ktos inny mowi ze slaby wybor :) poczekam jeszcze i zobacze jak potoczy sie dyskusja :) Nie pali mi sie w koncu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 500zl mozna dostac co jakis czas Hertza Mille 2500 nowego z gwarancja , i takiego wlasnie kupilem jak porownywac do RF to przykladowo mialem P3 ktory jest nie muzykalnym buczydlem przy hertzu ;)

 

A czym go pędziłeś? bo ja mam 190RMS w mostku wiec moze nie styknac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam okolo 220wat w mostku :D Skrzynia 17litrow Br strojenie na 42Hz , i jak by to powiedziec jezeli oczekujesz falowania dachu to sub nie dla ciebie natomiast jezeli chodzi o muzykalnosci to jest rewelka , granie cos jak Vega 104 twardo , precyzyjnie , szybko ale... Potrafi jak na moje ucho troche bardziej zroznicowac niskie rejestry i odziwo puknac miekko , gra fajnie w rapie i szybkiej muzie , a kolejne ale jest jak mu dasz kiedys w przyszlosci z 500-600 weat to jest koniec swiata zamienia sie w cos pokroju strokera gra muzykalnie i potrafi pierd...ac... Napisz do uzytkownika GEMI kupilem od niego tego suba i o ile sie nie myle mieli jakiegos na allegro ktory tez poszedl , moze ma jeszcze jakiegos .

 

 

p.s badz swiadom ze mowie o starej seri nie o V-con

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s badz swiadom ze mowie o starej seri nie o V-con

 

No wlasnie cos mi nie pasowalo bo widze ze ML2500 kosztuje 1500 wiec troche mnie to dziwilo zwlaszcza ze polka nizej HX 250 jest za okolo 700. Mysle ze ciezko bedzie mi znalezc to o czym piszesz ale jak sie trafi to bede mial na uwadze bo zaintrygowales mnie nieco...Poki co musze szukac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze te suby wcale tansze nie byly od obecnych , ale nowy model itp. i cena jest mniejsza a jakosc nie koniecznie a mowie o tym subie

http://www.audison.de/hertz/mille/ml2500.html

 

Mysle ze te suby wcale tansze nie byly od obecnych , ale nowy model itp. i cena jest mniejsza a jakosc nie koniecznie a mowie o tym subie

http://www.audison.de/hertz/mille/ml2500.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze te suby wcale tansze nie byly od obecnych , ale nowy model itp. i cena jest mniejsza a jakosc nie koniecznie a mowie o tym subie

http://www.audison.de/hertz/mille/ml2500.html

 

No pewnie tak. Najlepszy przyklad stare HSK po 280zl a jeszcze niedawno bylo za 800...chyba ze sie okaze ze to podroby bo jak na razie nikt nie narzeka.

 

Tego starego ML jeszcze nie widzialem a juz dosc dlugo przegladam allegro. Mysle tez ze w sklepie tym bardziej go nie bedzie wiec albo czekac na okazje albo poszukac cos innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę słaby piec jak do tych subów...

 

 

A co wy sie tak upieracie przy tej mocy rms....waty watom nie rowne. Po drugie moc glosnika nie oznacza ze ma on wlasnie dokladnie tyle Watow tylko ze tyle moze ich przyjac, wiec stosujac jakosciowy piec nawet nizszej mocy glosnik zagra prawidlowo. Nieraz gonilem suba mniejszym piecem gornej polki i jakos na dynamike i brak miecha nienarzekalem. Widze ze na tym forum kroluje ideologia ze skoro pizdzing ma 10000W to i glosnik musi miec tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDIOCARS w sumie to kolegom bardziej chodzi ze "skoro ma się w dupowozie silnik ze 150 kucami to czemu jezdzić z blokadą ich nie wykorzystać i jezdzić tylko z 100" :)

 

Wiadomo ze lepsze 350 wat dobrych jakosciowych niz 500 od peinga ale skoro mozna mieć juz w jakis sposób 500 wat jakosciowych wystarczy pokombiowac to patrz gdzie co zmienic co dołozyc by bylo full frajda patrz punkt pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDIOCARS w sumie to kolegom bardziej chodzi ze "skoro ma się w dupowozie silnik ze 150 kucami to czemu jezdzić z blokadą ich nie wykorzystać i jezdzić tylko z 100" :)

 

Wiadomo ze lepsze 350 wat dobrych jakosciowych niz 500 od peinga ale skoro mozna mieć juz w jakis sposób 500 wat jakosciowych wystarczy pokombiowac to patrz gdzie co zmienic co dołozyc by bylo full frajda patrz punkt pierwszy :)

 

Dokladnie, ze 100konnego silnika samym programem mozna zrobic i 200, tylko na jak dlugo?? Podobnie jest z przetwornikami kiedy podamy na nie za duza moc badz nieumiejetnie zabijemy je przesterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ? Jak nie palujesz sprzetu sluchajac tak glosno ze o jakosci nie ma juz mowy , natomiast o przesterach juz tak to mozesz go napedzac nawet 100Watami , u mnie jest dysproporcja 220/400wat i jakos zrezygnowalem chwilowo z mocniejszego wzmaka bo taki wystarczy do sluchania muzyki , fakt ze przechodnie nie podskakuja w rytm basu ale chyba nie o to chodzi :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..Szczerze to zalezy mi tylko na dobrym i czystym graniu WEWNATRZ auta. Najlepiej zeby poza autem wcale nie bylo slychac bo jakos zle mi sie kojarzy dudniaca fura :) Tak ze mysle ze zakupie ktoregos z tych co wymienilem w pierwszym poscie. Ktory polecacie? Najbardziej do tej pory sklanialem sie ku ES250 moze tez z racji tego ze wzmak i glosniki z przodu tez sa Hertza. Ale nie wykluczam innych opcji dlatego jestem otwarty na rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik Bison dnia 20 luty 2011 - 17:33 napisał

Ktos tu pisal zeby P1 nie brac bo kiepskie. A czym rozni sie RF P2D410 od RF P2D210 i ktorey lepszy w moim przypadku?

 

 

Roznia sie impedancja cewek.....

 

 

Gdybys nie ulatwial to by sam poczytal a tak du... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys nie ulatwial to by sam poczytal a tak du... ;)

 

 

To wiedzialem tylko nie wiedzialem czym sie roznia w dzialaniu :)

 

Rockford Fosgate Punch P2D210

ROCKFORD FOSGATE P3SD210

 

Generalnie chyba zdecydowalem sie na cos z RF. Ktory z podanych bardziej sie nada do mojej konfiguracji? I czy warto doplacac do tego p3s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...