Skocz do zawartości

Jaki sub sposrod wymienionych?


Bison
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam jakiegos suba 25cm w closed w cenie 400-500. Bedzie zasilany Hertzem EP4 190RMS w mostku. Ponizej przedstawiam moje propozycje i prosze o polecenie ktorego, ewentualnie ktorego lepiej unikac i dlaczego. A moze jakis zupelnie inny? Dodam ze w gre wchodzi nowy glosnik.

 

Hertz ES250 http://allegro.pl/hertz-es250-monumentalnybass-mdf-25cm-wroclaw-i1456958966.html

JBL GTO1014 http://allegro.pl/jbl-gto1014-mdf-350w-rms-25cm-skrzynia-mdf-wroclaw-i1456958971.html

JL AUDIO 10W0V2 http://allegro.pl/jl-audio-10w0v2-nowy-subwoofer-mdf-polski-dealer-i1455174256.html

Rockford Fosgate Punch P2D210 http://allegro.pl/rockford-fosgate-punch-p2d210-25cm-compact-mdf-i1453268944.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żaden z tych, które podałeś z racji za słabego pieca pod nie. Co prawda będą grały, pytanie tylko jak. Już Ci polecałem jednego suba dwa razy, więc teraz napiszę tylko szukaj czegoś do 200 W RMS max.

 

Miales na mysli taki?

RE Audio REX-10D4 http://allegro.pl/re-audio-rex-10d4-25cm-175w-rms-hit-swidnica-wys-0-i1443819293.html

Jesli tak to czy nadaje sie on do closed bo bardziej mi odpowiada taki bas niz w BR a poza tym zajmuje mniej miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się do Hehepack On ma Hifonics Atlas Ia10'' w bardzo dobrej cenie.. i to nówki ..

 

 

Tyle ze ten glosnik ma 250 RMS. Jak zaproponowalem 4 inne o takiej mocy to doradzono mi ze troche za mocne na ten wzmacniacz...?

Moze lepiej pomyslec nad jakims pozadnym 20cm jesli mialoby byc lepiej. Dla mnie to dodatkowy plus bo zajmuje mniej miejsca? Tylko jesli 20cm to ktory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL AUDIO 10W0V2 ma 150W RMS a nie 300 jak w opisie. Mam go pod Focal Solid 4 (200W w mostku) i gra bardzo fajnie :ok:

 

Tez na niego patrzylem ale widzialem wlasnie ze ma 150RMS i myslalem ze to za malo? Nie uszkodzi sie po jakims czasie jak bedzie podpiety pod 190?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastah-owi chyba pokiełbasiły się serie ( chodzi mu o starszą serię RE ), bo REX-y mają 2 cewki 4 ohm, czyli albo spinasz w 2 ohm, albo w 8.

Stara edycja miała jeszcze opcję S4 - jedna cewka 4 ohm i chyba o to Mastah-owi chodziło :) Niech najlepiej wypowie się on sam.

 

 

Tez na niego patrzylem ale widzialem wlasnie ze ma 150RMS i myslalem ze to za malo? Nie uszkodzi sie po jakims czasie jak bedzie podpiety pod 190?

 

spokojnie i wytrzyma więcej, optimum dla niego to 125-150W, jak jest powyżej to się nie obrazi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek - to cieszę się razem z Tobą :P nie mniej jednak nie musisz tego pisać w każdym temacie ;)

Pisałem o seriach. W przypadku kolegi nie ma sensu żeby pchał się w D4 ... starej serii nie chce, a z nowych S nie robią.

Z nowej serii są dopiero D2 z SRX-ów.

Jak była stara seria to RE zaczynały się od S4. Nawet wiem kto miał 2 na sprzedaż swego czasu i rozeszły się po mieście :)

Nie powiem sub był ok jak na to co sobą reprezentował, szczególnie że to była 8" czyli najmniejszy z możliwych.

 

Ja mówie na temat Re tak kupisz raz a sie zakochasz.:)

 

posłuchaj czegoś innego to zmienisz zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek - to cieszę się razem z Tobą nie mniej jednak nie musisz tego pisać w każdym temacie ;)

Hellsin Ja Cię rozumiem jak najbardziej tylko jesli chodzi o dobre i tanie granie to ja uważam Re to jest jeden z lepszych subów które mozna polecić co zadowolą adio-fila.a słuchałem róznych subów i nie mówie ze Re to jakis ewenement ale nie zaprzeczaj jeden z lepszych???chodz są gusta i guśćiki. jednym podoba sie Re innym Alpine czy JL Audio może być jeszcze Polk Audio,Infinity czy,DLS.I nie pisze tego w kazdym temacie akurat teraz tak posty sie kukładają :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma napewno sensu wchodzic w 8'?

Jesli ma grac lepiej niz 10'' to moze byc.

 

nie pamiętam jakie masz auto, ale 8" do uzupełniania przodu w kombi od RE sprawdzała się doskonale.

 

słuchałem róznych subów i nie mówie ze Re to jakis ewenement ale nie zaprzeczaj jeden z lepszych?

 

posłuchaj więcej, zmienisz zdanie :)

Ja tam swojego nie mam zamiaru zmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była stara seria to RE zaczynały się od S4. Nawet wiem kto miał 2 na sprzedaż swego czasu i rozeszły się po mieście

do tej pory mam te suby:)

 

posłuchaj więcej, zmienisz zdanie

no tak z pewnoscią nie mam co prównywac mojego a Twojego doświadczenia.Chodz na chwile obecną bede przy Re:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mam te suby:)

 

to Ty wtedy odkupiłeś te dwie 10" ? :) bo ja pisałem o 8S4 :)

 

no tak z pewnoscią nie mam co prównywac mojego a Twojego doświadczenia.Chodz na chwile obecną bede przy Re:)

 

bez przesady, ale jak to się mówi - nigdy nie mów nigdy ( przynajmniej w CA :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam jakie masz auto, ale 8" do uzupełniania przodu w kombi od RE sprawdzała się doskonale.

 

Civic UFO. Nie zalezy mi na jakims dudnieniu. Trzeba tez wziac pod uwage ze bedzie to gralo pod seryjnym grajem. A ktore z tym 8'' sie nada? bo nie ma tego za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...