Skocz do zawartości

Poszukuję kogoś z Żyrardowa


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

90 koni w tym autku na pewno da radę, ale spalanie mocniejszego silnika nie będzie wcale dużo większe. To autko waży poniżej tony więc nie spali dużo nawet z większym silnikiem.

 

Kup sobie miernik lakieru elektroniczny za 150zł i będziesz miał pewność czy to co mówi sprzedawca jest prawdą.

 

Jak Ci szkoda to powiem Ci że ja miałem taki i naprawdę warto, po kupnie auta sprzedałem za 110zł więc tylko 40zł do tyłu a uratował mnie parę razy przed kupnem szpachlowanego z każdej strony szrota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ta honda była cała malowana wystarczy jak zajedziesz sprawdzić śruby pod maską przy nadkolach czy nie były odkręcane jak tam jest pod kołem zapasowym itp gałka zmiany biegów kierownica pedały czy nie są powycierane ( wiadomo te elementy można wymienić )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ta honda była cała malowana....

 

 

ke ? I co z tego, że malowana ? liczysz na org lakier w 20 letnim aucie ? Przypominam, że nawet pedant "odświeża lakier" czyt. maluje auto, żeby auto było ładniejsze. Już nie pisz więcej nic w tym temacie, moja prośba bo w ten sposób psujesz człowiekowi wizję przyszłościową auta.

 

Szukaj tak aby auto nie zostawiało 4 śladów i nie było tony szpachli i aby nie był to ulep czy przystanek. Reszte wyprostujesz podmalujesz skręcisz.

 

Ogarnijcie się ludzie na przyszłość z takimi tekstami jak ciemuka19 - sra...nie pod siebie. Dosłownie. Czy auto lakierowane to sprawdzić można w 5 latku a nie 20sto latku.

 

 

Co do spalania - przy średniej jeździe takie żelazko spali zapewne ok 9-10 litrów. Jak będzie dużo możesz zarzeźbić wielopunkt do tego d15b2 i spalanie mniejsze i można dołożyć tanią fajną sekwencję do tych 90 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzić śruby pod maską przy nadkolach czy nie były odkręcane

Twoja teoria właśnie legła w gruzach - mój znajomy lakiernik jest tak leniwy, że maluje wszystko jak idzie ze śrubami i klamkami włącznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac auto za 2tys jedyne na co bym zwracal uwage to zeby jezdzilo i bylo technicznie mozliwie jak najbardziej sprawne a nie na pierdoly jak lakier i czy byl pukniety w tyl czy bok ( wzgledem blachowki bo wazniejsze elementy jednak dla zdrowia swojego bym sprawdzil ) , spalanie 9-10 litrow jezeli nie masz roboty jest bardzo wysokie szczegolnie jak troche taki silniczek podkrecisz na wysokie obroty pokazujac kolega ze potrafisz zrobic golfa ;) to nagle z 9-10 zrobi sie 13-14 benzyny czyli naprawde drogie kazde 100km...

 

Ja w takiej kasie ostatnio szukalem drugiego auta , do dojazdow do pracy i zawezolem obszar poszukiwan do nissan suny diesel 2.0 i ogolnie do aut w dieslu jak fiesta , 105 , golf... Niestety ty jestes mlody wiec auto ma tez wygladac , niestety za 2tys nie bedzie i z tym trzeba sie pogodzic , ze civic jest bardziej bajerancka niz golfi itp. wiem pewnie jak bym mial tyle lat co ty to tez by mi sie podobalo wiec nie bede mowil kup cos rozsadnego bo pewnie kasa na auto nie twoja i pewnie i lac tylko za swoje nie bedziesz chyba ze tak to przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie masz nikogo to warto zapłacić te 100-150zł za wizytę na stacji diagnostycznej, wyjdzie wtedy stan zawieszenia i przy okazji na podnośniku dużo lepiej widać czy auto nie było mocno rozbite albo zespawane z paru części. Dodatkowo sprawdzą Ci hamulce i ew. podepną pod kompa, sprawdzą czy nie ma wycieków z silnika. To co zapłacisz za przegląd możesz potem urwać z ceny, bo na 99,9% będzie coś do zrobienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się ludzie każdy potrafi najeżdżać na mnie :kijemgo: nie rozumiem o co chodzi wyjaśniłem tylko na co patrzeć przy kupnie auta a założę się że jak wy byście się postawili na miejscu kupującego to byście patrzyli lakier itp a jak ktoś inny kupuje to bierz to auto jest bardzo dobre kij z tym że rozwali się w drodze powrotnej ale jest samochód hahahaha

Pozdro dla użytkowników którzy tak twierdzą stoi u mnie pod domem samochód ruina ale podmaluje i sprzedam wam skoro na to nie patrzycie :D Zrobię dobry interes :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...