Skocz do zawartości

radio + głośniki przód do 2000zł


milanixxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupię zestaw przednich głośników które docelowo mają zagrać pod Stegiem QM 220.2 (220rms na drzwi). W zestawie brakuje mi równiez radia. Na jakąś przyzwoitą używkę mogę przeznaczyć ok 800, chociaż im mniej tym lepiej:)

Ogólnie JL 12w3v3 siedzi jeszcze w bagażniku w BR i zasilany będzie zmostkowanym QM 105.4 czyli 360W dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmień te Stegi.

4ch daj na przód, bo mocy ma on sporo dla zestawu odseparowanego, puść go w bi-amp i szukaj Focala z serii Polyglass, pod tym piecem, zajebiście grają.

A QM 220.2 daj w mostek na suba i skręć gain, co by go nie zabić, a co do radia, to nie dawno ktoś na SCA miał Kenwooda XXV-01D, poluj i akurat zamkniesz budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci zaproponuję jako system przedni Macrom mw6 plus Macrom ext28, na gwarancji producenta w stanie niemalże sklepowym. Cena 1800 zł to leciutkiej negocjacji. Cenę detaliczną łatwo znaleźć więc to też jest fakt przemawiający na plus. Opis macromów w porównaniu z AS 165 phase mojego autorstwa jest na forum, zapraszam do lektury. Jak coś to gg 3934349. Zostanie Ci 200 zł i dozbierasz sobie na spokojnie do alpine 9833r i będzie elegancko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macrom mw6 plus Macrom ext28

Bardzo dobra propozycja, zwłaszcza że jestem fanem włoskiego brzmienia, woofer twardo grający, tweeter bardzo przyjemny i sympatyczny i fakt, że zestaw ciężko dostępny obecnie na rynku

 

Morel Elate 6.2 a do tego Alpine CDA-9855R

Kulturalne głośniki, właściwie z najwyższej serii Morela, bo jeszcze jest Supremo, ale radio akurat mi tu nie pasi, chociaż to dobry model, ale jak miałbym teraz wybierać, to albo 9835R lub 9833R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...