Skocz do zawartości

GMS 960XT czy phonocar yellow line 165mm


zomok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem plany na coś lepszego, ale z powodu innych priorytetów przody muszę zrobić naprawdę budżetowe więc sprawa ma się tak że leżą mi pronocary yellow line 165 i do nich potrzebuje wysokotonowce.

 

Planuje kupic komplet GMS taki jak z linka: http://allegro.pl/gms-960xt-gms-25c-zestaw-odseparowany-gratisy-i1443440300.html

tylko z wysokotonowcami oznaczonymi CT

 

Rzecz w tym czy GMS będą grały lepiej? Wiadomo że szału nie ma, ale porównajmy GMS z phonocarem.

 

Myślę że poza GMS alternatywy chyba niema żadnej bo kolejny próg to 250 za komplet:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie głupi pomysł :zdrowko: będe śledził temat :)

 

Nagli mnie trochę zakup, bo wysokotonowe chce zabudować w słupkach a mam przy aucie trochę grzebania z innej beczki i wypada się wyrobić na sezon :)

 

Dzięki za odpowiedz, dopisze coś od siebie jak już będą i je przesłucham. No chyba że nie kupię, bo mnie ktoś przekona że phonocary lepsze :D - jedynie na ich plus gumowy zawias więc żywotność lepsza. Choć jestem fanem tonsila i pianka wiem że nie jest zła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem zestaw GMS.

Ogólnie w porównianiu GMS 960xt a Phonocar Yellow szału GMS nie robią... Może odrobine bardziej szczegółowe, ale jak się rozruszają wyrówna się ta różnica pewnie do zera. Żywotność phonocarów jak już pisałem zapewne będzie lepsza, bo gumowe zawieszenie, to też ciężko je uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i kupiłem zestaw GMS.

Ogólnie w porównianiu GMS 960xt a Phonocar Yellow szału GMS nie robią... Może odrobine bardziej szczegółowe, ale jak się rozruszają wyrówna się ta różnica pewnie do zera. Żywotność phonocarów jak już pisałem zapewne będzie lepsza, bo gumowe zawieszenie, to też ciężko je uszkodzić.

dasz im pieca i pokażą pazurki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie stwierdzam ostatecznie które lepsze, bo muszę to jeszcze obadać. Ale coś mi mówi że GSM lepiej będzie się sprawował więc zakupu jak najbardziej nie żałuje. A i wysokotonowce z kompletu całkiem znośne. Jutro jeszcze podsumuje to wszystko. :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine CDE111R ale sprawdziłem je podłączając wzmaka z domu 80w RMS na kanał a nuta jakości 4mb/s i co jak co ale GMS lepsze. Phonocary niby 2dB głośniejsze, a realnie grają odczuwalnie ciszej, może to z racji węższego pasma.

 

Odpowiadając sobie na pytanie z pierwszego postu mogę stwierdzić że GMS grają lepiej jeśli chodzi o to porównanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...