Skocz do zawartości

Kicker SB L7 15


eks997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Potrzebna rada fachowców :padam:, robilem już jedną skrzynie i przykrecalem głośnik na zwykłe wkręty i nie zdało to egzaminu głośnik lata jak chce, ucieka ciśnienie.. :kwasny: auto to bmw e34, bagażnik ma 46cm wysokości i tu jest problem bo skrzynia 42cm ledwno co wchodzi a musi byc wysoka bo głosnik jest spory i wszystko na styk :suchy: jak/czym mocowac takie mocniejsze głośniki? zeby wszystko bylo szczelne? sylikonu dać pod głośnik? pomocy

http://images37.fotosik.pl/562/0ceb4ea72d269373med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi to robi takimi fajnymi śrubami z metalowym kołkiem które ściskają obręcz głośnika z frontem pudła ale mogą powietrze puszczać. najlepiej dać poprostu uszczelkę lub obić skrzynię materiałem i odrazu będziesz miał uszczelnienie pod głośnikiem Edytowane przez hehepack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi to robi takimi fajnymi śrubami z metalowym kołkiem które ściskają obręcz głośnika z frontem pudła

 

śruby typu molly, tylko takie mocniejsze, niż do zwykłego karton gipsu.

 

http://fixmet.pl/images/molly100.jpg

 

kupowałem je na allegro, wzmocnione specjalnie tak, że się nie łamały. Można było je na maxa skręcać, a one nie drgnęły. Z tego, co pamiętam, to wystarczyło ten "kołek" ładnie wysmarować żywicą epoksydową i ciasno dziurę wywiercić (ja je wbijałem i była jeszcze żywica). Wtedy nic Ci nie grało.

 

Jak ktoś z tego robi skrzynkę na szybko (tak jak dla Sylwka na zlot), to wiadomo, może gdzieś świstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dodałeś że te na szybko zbija się gwoździami

 

teraz mi jeszcze gwoździe kolega wypominać będzie :P Chciał wystartować, to przywiozłem klocka. A że niewystrojone, w złym litrażu, świszczące i zbite gwoździami, to nie moja wina, a czasu, jaki miałem na przygotowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna rada fachowców :padam:, robilem już jedną skrzynie i przykrecalem głośnik na zwykłe wkręty i nie zdało to egzaminu głośnik lata jak chce, ucieka ciśnienie.

 

Możesz także spróbować dać pod kołnierz subwoofera uszczelkę, która jest stosowana

do uszczelniania okien, uszczelka ma 5mm szerokości i ładnie się rozkłada pod głośnikiem.

Aha, uszczelka posiada już klej do mocowania więc jej montaż zajmuje 1,5 minuty.

Do kupienia w każdym sklepie gospodarstwa domowego, kolor biały lub brązowy.

 

A co do wkrętów to możesz sobie zamówić, wkręty do tego typu montażu przystosowane np takie jak w linku.

 

Wkręty do montażu głośników:

http://www.sinuslive.pl/product_info_lightbox.php?cPath=67_72&products_id=656

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...