Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące wyglądu wzmacniaczy Audio Art


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wygląda tak:

http://dl.dropbox.com/u/412268/duperele/aukcje/aa%20200.2xe/1.jpg

 

Pod tym panelem nie ma nic - po prostu obudowa. Śruby służą tylko do obrócenia tej listwy gdyby miał być odwrotnie wzmacniacz montowany.

 

A od czego zależy... Od modelu :) Jedne są zaprojektowane tak inne inaczej.

Z tego co wiem nie mają przykręcanego panela wersje z literką A na początku (np A-120, A-140, A-240). Wszystkie inne mają przykręcany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jak to jest do końca, ale jeden kolega z forum wysyłał mi kiedyś zdjęcia brązowego AA 120.2 i w nim nie ma panela przykręcanego tylko sama obudowa z napisami bez listwy na śruby.

 

 

Taki:

http://amp-performance.de/images/big/dscf0001_12.jpg

 

Większość ma ten panel przykręcany a tutaj jest po prostu namalowane na obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sajgon, a w środku wyglądały tak samo? Może jedne modele były na wysyłkę a drugie na rynek rodzimy?

 

Te z nadrukiem na radiatorze były z wcześniejszych lat produkcji, później zaczęli robić już przykręcaną

mosiężną chromowaną listwę przykręcaną do radiatora. Bynajmniej z tego co wiem.

W środku niczym się nie różnią, to na 100%, miałem ich kilkanaście sztuk i wszystkie były jak dwie krople.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstarsze wzmacniacze Audio Art z tego typu obudową to wersje HC i MS -> biały kolor i przykręcana listwa. Po pewnym czasie dołączyły do nich kolejne wersje też z białą obudową , także one miały przykręcaną listwę. Potem dopiero weszły wersje ciemne ale czy w ciemnym wyły najpierw listwy przykręcane czy nie tego nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnetrza AA bez listwy nie widziałem moj jest z listwa moge wstawic foto tylko czy znajdzie sie ktos kto bedzie mial wzmak bez listwy zeby porownac

Napisz po co Ci to?

Gdyż :

1) Listwa nie gra , jeśli "gra" to trzeba ją mocniej przykręcić aby nie grała ;

2) Wzmacniacze dzielimy na dwie grupy :

a) takie które nam w naszej aplikacji się nie podobają ;

b) Takie które nam w naszej aplikacji się podobają .

3) Nigdy nie spotkałem się ze wzmacniaczem, który po dołożeniu lub usunięciu takiej listwy grał lepiej lub gorzej. :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Nigdy nie spotkałem się ze wzmacniaczem, który po dołożeniu lub usunięciu takiej listwy grał lepiej lub gorzej. :zawstydzony:

 

A ja podejrzewam, że jak by takową listwę usunął ktoś z frontu :wsciekly: to na pewno ten wzmacniacz grałby bardzo irytująco

na moim samopoczuciu ilekroć bym na niego spojrzał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...