Skocz do zawartości

Prosba o pomoc w wyborze sprzetu


bzyku163
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mondeo mkII na standardowych glosnikach i w koncu postanowilem cos z tym zrobic :rolleyes:

A mianowicie rozgladam sie za jakas tuba i wzmacniaczem. Wiadomo dodatkowo po tym wymienil bym te glosniki standardowe.

I tu zaczyna sie dylemat bo nie wiem co kupic a nie bede ukrywal ze moj fundusz nie jest zbyt duzy xD

Przegladajac allegro natknalem sie na 3 ciekawe dla mnie aukcje. Chcialem sie dowiedziec co o tym sadza ludzie którzy sie na tym znaja :D

 

1)JBL 1000W + Sony X-ploude aukcja1

2)Blaupunkt MKII + PYLE PLM 401 aukcja2

3)BLAUPUNKT MKII + GTA 260 aukcja3

Prosze o jakies rady. Pozdrawiam

Edytowane przez bzyku163
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w tej cenie nic nie kupisz oprócz suba poczytaj w dziale "kupie" subik do 250zł kup suba i do tego jakiś starszy wzmak typu sony xm albo coś z alpinek starych serii i masz złożony sprzęt :) Wiadomo coś musisz dołożyć bo w tej kasie nic sensownego nie kupisz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada - ok. Kupić dobre głośniki na przód. Jeśli brak funduszy na wzmacniacz, to poczekać i trochę doskładać. Wygłuszyć drzwi. Jeśli wciąż będzie mało - to wtedy myśleć o subie. Nie podana górna granica funduszy, co słuchane, jakie oczekiwania ( tak wiem - ma grać czysto .. ) ani nawet jakie radio..ale porady się domaga... Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł to już coś :) Koniecznie musi być ten sub pierwszy ? W serii na pewno brakuje Ci niskich tonów, i głośniej nie da się zrobic bo pierdzi.. Dlatego radziłem żeby jednak zacząć od przodu - poprawnie dobrane i zamontowane głośniki potrafią wywołać banan na twarzy :) A to już jest krok w stronę jakości. Bo załadowanie "TUBY" w połączeniu z seryjnymi pierdziawkami... jest wg mnie krokiem wstecz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega powinien jednak poczytac. Pierwszy podstawowy krok jesli chcesz kupic papier zwiniety w rulon ok. ale co by ci go nie rozerwalo bo z tego wlasnie produktu zrobiona jest tuba - tuba to zlo. Zakup glosniczek, zainwestuj w MDF i zrob skrzyneczke z odpowiednim litrazem. Jesli masz problem z przodem - bycmoze teraz nie ale po zakupie skrzyneczki od razu stwierdzisz ze przod to dupa zacznij budowac przodzik. polecam odseparowany zestawik czyli - woferek w drzwi i tweeterek w slupeczek. Odpowiednio dla jakosci dzwieku musisz wygluszyc drzwi. jakosc bedzie duzo lepsza i banan murowany, pamietaj tez jednak ze podstawa to kabelki i pradzik jak bedzie zasilac.

Wszystko znajdziesz na forum a szukanie nic u nas nie kosztuje.

 

Moja rada - zacznij budowac system od przodu a nie od dupy strony. A i zapamietaj dzwiek ma sie wydobywac z przodu a nie z tylu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...