Skocz do zawartości

skrzynia do oriona hcca 15.4


mlody1921
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam moze mi ktoś powiedzieć dlaczego orion poleca port br 14 na 14 na 36 długi czy to nie jest zamało wychodzi 195 cm 2 czy nie trzeba zrobić większego ??

 

skrzynia 100L mało ważne wymiary dam sobie rade tylko dlaczego taki mały br zrobic wiekszy czy jak ktoś moze mi powiedziec czy niebędzie świstał bo wpisałem do win isd i i nie pokazało mi prędkości powietrza

post-1-1212443407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody1921, oj bedzie świstać:niepewny: predkośc powietrza w 100L @35Hz wyniesie 48m/s !! przy własnie 35Hz rzy tej czestotliwośc jest w tym przypadku najwieksza wartość,dajac port 40x12 już masz tylko 19,5m/s ,Wiec jesli maz okreslony litraż i strojenie to moim zdaniem spokojnie możesz sam dobrać odpowiednią powierzchnie portu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak będe sie skrobał z skrzynia powiedzmy juz netto po odjeciu glosnika i br wyjdzie mi 100L na głośnik ina 35 hz fakt br moge sobie juz dać jaki mi sie podoba tylko powiedz mi dlaczego producent taki mały zaleca :niepewny: patrzylem na youtube jak ludzie tam klepia paczki i wiekszość to własnie małe br dlatego pisze

 

myślałem o porcie 40cm na 7 cm długi na 55 wtedy wychodzi około 280cm 2 ale znow ta pradkość powietrza czy ona ma jakieś znaczenie w dźwieku i ciśnieniu jaki bedzie ? ze np duzyy br to wieksze ciśnienie ? czy niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nowego ale czego producent poleca taki mały br

 

win isd a rzeczywistość to też różne sprawy

 

Potestuj porty :) zobaczysz czy to wini sd sie myli czy naprawde wystarcza takie male :) Pozdrawiam i czekam na wyniki jak sie podejmniesz testowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...