Skocz do zawartości

DEX-P9 i RS-P70x


coobah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musialbym kupic ODR'owy procek (okolice 2400 PLN bez kabli) i potem ew. sprzedac DEQ-P9 wiec chyba odpuszcze.

 

coobach a spróbuj zagadać z gościem, który handluje na eBay.com, jego nick to otanemu, kupowałem od niego

już kilka klocków i powiem Ci, że gościu jest w miarę elastyczny. Obecnie wystawia RS P-70x za 600$, może

coś by jeszcze opuścił z tej ceny, tylko proc też goły, bez okablowania.

Druga sprawa to, że ostatnio szukałeś jednostki w ciemnym kolorze co by zastąpić P9-tkę a on ma

od cholery ODR'ów, może się dogadacie.

 

Poniżej wkleiłem fragment treści jego mejla do mnie z propozycjami cenowymi:

 

Hi. I can sell it for $350+$62 to poland.DEX-P01(DEX-P9R) is $320+shipping.The ODR CD unit(RS-D7x) is $560+shipping.the ODR processor RS-P70xII is $790+shipping.RS-D7xIII ODR CD unit is $1800.RS-P90x ODR processor is $1800. All the shipping cosit is $65 to poland. Thank you. Yusuke.

 

- otanemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odchodzi , to tylko tak chciałem zasygnalizować ,że pomysł do którego Cie chciałem namowić jest kapke drozszy bo przeróbka p9 to ok 1500 euro.

Czy warto ?? Moje f1 ten zestaw miażdzy.

 

A ty nadal mieszkasz pod eindhoven??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odchodzi , to tylko tak chciałem zasygnalizować ,że pomysł do którego Cie chciałem namowić jest kapke drozszy bo przeróbka p9 to ok 1500 euro.

Czy warto ?? Moje f1 ten zestaw miażdzy.

 

A ty nadal mieszkasz pod eindhoven??

 

o jakiej przerobce rozmawiamy? zestaw po przerobce miazdzy f1 czy f1 miazdzy zestaw po przerobce? :)

 

od prawie roku mieszkam juz w domowych stronach - na mazurach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAU, a robiłeś porównanie P9 dłubane VS rs-p70??

 

Tak. Mam nadzieje ,że masz świadomość ,że nie napisze o tym nic więcej. Masz 300km do mnie ,wsiadaj w aut posłuchamy ;)Baleron stoi z wpiętymi 3ma jednostkami , jeszcze jedna nie zaszkodzi.

 

o jakiej przerobce rozmawiamy? zestaw po przerobce miazdzy f1 czy f1 miazdzy zestaw po przerobce? :)

F1 DVI+PXI seryjne vs. P9 GM .Ale jak zmieniłeś plan to nie ma sensu o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam nadzieje ,że masz świadomość ,że nie napisze o tym nic więcej. Masz 300km do mnie ,wsiadaj w aut posłuchamy ;)Baleron stoi z wpiętymi 3ma jednostkami , jeszcze jedna nie zaszkodzi.

 

 

F1 DVI+PXI seryjne vs. P9 GM .Ale jak zmieniłeś plan to nie ma sensu o tym pisać.

 

Plan nie do konca zostal zmieniony. Poprostu jego realizacja sie z pewnoscia przeciagnie.

A pisac to na pewno warto - chocby dla samych wartosci poznawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz osobiści uważam ,że nie warto potem wszyscy to bezmyślnie powtarzają. Trzeba pewne rzeczy sprawdzić w garażu. Powiem szczerze tak po 4 latach walki z moim baleronem ,uważam ,że moge wreszcie w nim słuchać płyt. I tak jak brzemieniowo tam zawsze dało się wyjść obronna reką. Nie było rewelacji , ale z racji stabilnego auta ,dało się cały układ zmusić do grania . To kwestia samego odtworzenia zjawisk w przestrzeni to był koszmar. Dziś nie mam z tym żadnych problemów.

Nie bede pisał , że odkryłem ameryke. Bo tak nie jest. Jedak nie wiedze problemu ,żeby podjechac do mnie sobie wpiąć posluchać pobawić się.. Z wypożyczania jestem narazie wyleczony bo piec który miał dostać na test Krzysiek "Wolf" miał do mnie wrócic następnego dnia , no i wrócił zjarany.

Edytowane przez wau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...