Skocz do zawartości

Problem z Alpine IVA-D106R. brak wideo oraz jakies obciete menu??


tukan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy to na 100% może być to, ale :

 

Pamiętam jak podłączałem swoją stację, że był tam taki kabelek co niby trzeba było podłączyć do hamulca ręcznego, żeby tylko na postoju można było grzebać w ustawieniach.

 

Nie pamiętam tylko jaki miał kolor ten kabelek, sprawdź w instrukcji i daj go do masy. Możliwe że wtedy będziesz miał pełne menu dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to na 100% może być to, ale :

 

Pamiętam jak podłączałem swoją stację, że był tam taki kabelek co niby trzeba było podłączyć do hamulca ręcznego, żeby tylko na postoju można było grzebać w ustawieniach.

 

Nie pamiętam tylko jaki miał kolor ten kabelek, sprawdź w instrukcji i daj go do masy. Możliwe że wtedy będziesz miał pełne menu dostępne.

 

no i po podlaczeniu spalilo mi bezpiecznik. wymienilem go i znow to samo. czemu pali bezpiecznik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w instrukcji obslugi jeszcze duzo wiecej opcji w radiu. utawienia kontrastu itd, a ja tego nie mam u siebie....

To skoro tak znasz instrukcje to chyba zauważyłeś notkę o ręcznym?

 

no i po podlaczeniu spalilo mi bezpiecznik. wymienilem go i znow to samo. czemu pali bezpiecznik??

bo coś źle robisz, mam te samo radyjko i mi wszystko działa. Pod kabelek od "ręcznego" trzeba podłączyć masę i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie podłączasz nie ten przewód albo nie do masy. :zawstydzony:

 

gora wtyczki 3 przewod od prawej oryginalnie podpisany przez alpine "parking brake" i napewno do masy! bez tego kabla wogole radio sie nie wlacza. bez masy. a jak zewre dodatkowo przewod parking brake do kabla masowego to przy podlaczaniu kabla masowego od radia juz do masy pali sie bezpiecznik. nie rozumiem...

 

ps. moze cos z instalacja w samochodzie jest nie tak, albo z moim radiem.... no coz. bede dalej walczyl. jak rozwiaze problem to dam znac. dzieki za pomoc

Edytowane przez tukan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...