Skocz do zawartości

JBL P1222 czym zasilić jaki wzmacniacz


Lissu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem jednak opinie ,że pod car powerem głośnik nie będzie grał tylko hałasował... :/ ale chyba nie ulega wątpliwości że CARPOWER HPB-1502 bedzie lepszy od Piździnga PY-1K76D?? Edytowane przez Lissu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie ulega wątpliwości że CARPOWER HPB-1502 bedzie lepszy od Piździnga PY-1K76D??

 

To nie jest takie pewne , ja akurat wole pizdzinga :D

 

ładnie trzęsie autem

 

 

Ale czy cos wiecej mozna o tym polaczeiu powiedziec ? CP nie ma nawet 400wat i kontrola oraz szeroko rozumiana jakosc to nie jest jego mocna strona , a pizdzing jest lepiej konstrukcyjnie nastawiony na moc ( moze wiecej ) jest bardziej uniwersalny jezeli chodzi o zasilenie subow , jakosc i tu i tu kuleje a cena podobna a na rynku wtornym osmiele sie stwierdzic ze pizdzinga bedzie latwiej sprzedac bo to w koncu 1200wat RMS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cenowo nie ma nic lepszego niż piździng... swoją drogą mój brat ma podpiętego Piździnga PY2H30R pod JBL GTO 1204BP i nie narzeka gra fajnie. Może pod tym JBL P1222 mocniejszy Piździng PY-1K76D da sobie rade ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam propozycję kupna wzmacniacza JBL 601.1 za 300zł wystarczy pod mojego p1222?? czy lepiej dalej szukać używanego Piździnga PY-1K76D czy lepszy będzie ten JBL 601,1? Liczę na szybką odpowiedz bo muszę dać odpowiedz dla gościa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu na giełdzie był Xetec Gravity MKII, czy jakoś tak, a najlepiej to daj ogłoszenie do działu "kupię".

Mono lub 2ch, moc: 400-500W @ 4 Ohm lub 1 Ohm, zależne od tego, jak zepniesz suba, cena 500zł. max i będziesz mieć multum propozycji, lepszych niż te dwie powyżej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a co myślicie o tym wzmacniaczu?? ma duży Damping Factor może być dobry??

 

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/004935143/thumbnails.jpg

 

JL e1800D monoblok

 

* Class D Monoblock Subwoofer Amplifier

* High-Damping Class D Circuit with discrete control circuitry

* Pass-through RCA outputs

* On-board crossover: Variable Low-Pass Filter: 20 -200Hz, Selectable Slope

* High level inputs

* CEA-2006 Compliant

* RMS Power Rating (14.4V):

o 4 ohms: 640 watts x 1 chan.

o 2 ohms: 1000 watts x 1 chan.

* RMS Power Rating (12.5V):

o 4 ohms: 480 watts x 1 chan.

o 2 ohms: 800 watts x 1 chan.

* Frequency Response: 10 - 250Hz

* Damping Factor: >500 @ 4 Ohms / 50Hz, <250 at 2 Ohms/50Hz

* Input Range: 200mV - 8V RMS

* Bass EQ: +6dB Fixed Frequency, Fixed 'Q' with port for optional remote bass control

* Dimensions: 15.75" L x 9.25" W x 2.36" H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co kupiłem wzmacniacz Peiying PY 1K76D i podpiąłem go w 4Ohm pod JBL P1222 a potem pod suba brata Jbl GTO 1204BP i według mnie ten słabszy głośnik 1204BP gra lepiej i głośniej... Czemu tak się dzieje?? P1222 gra jakby od niechcenia... Czy ten wzmacniacz jest za słaby czy JBL p1222 spiąć w 1Ohm i wtedy on ruszy?? Pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...