Skocz do zawartości

Problem ze wzmacniaczem hifonics cyclops VIII


NcLR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem ze wzmakiem. Nie gra na tym kanale co powinien(w ogole) a na pozostałych dwóch sub gra słabo. Jak pierwszy raz podłaczylem grało cacy (wejscie high), później musiałem wyjąc wzmak, a gdy kolejny raz podlaczylem to cisza:/ na input i low out coś tam gra ale strasznie słabo. W radiu wszystko ok, tak samo sub, ponieważ podłączyłem z kolega sprzet pod inny wzmak i grało cacy. Kolega sprawdzał miernikiem i na low i input nic mu nie wykazywało a na high cos tam wyskakiwało. Mówił, że wydaje mu sie ,ze zwiera ale nie jest pewny. W środku nie było widac zeby cos było przyjarane. Macie jakiś pomysł co jest nie tak? Lub co i jak sprawdzic??

 

 

Instrukcja:

http://www.maxxsonics.net/manuals/hifonics/pdfs/hf_SERIESVIII.pdf

post-4112-023224300 1295640895_thumb.jpg

post-4112-071456000 1295640928_thumb.jpg

post-4112-025849800 1295640958_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak BYK w instrukcji LOW i HIGH to WYJSCIA .. nawet na obudowie opisane sa jako OUT ! :krzeslem: Radio podlanczasz pod wejscie czyli INPUT. Potem ustawiasz LEVEL . High pass na min low pas na ucho..

 

Ten przycisk obok pokretla LEVEL nie powinien byc wcisniety.

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki fajny amerykaniec:)

Jak żeście go jeszcze ze swoim 'kumplem' super specem doradcą nie uwalili to tak jak pisze Wąski.

 

Ja go wlasnie z kolegą podłączałem... Też mu mowilem ze na moją wizje to powinno grac na input, ale on sie upieral za gralo na high, no ok... Podłączylem to pod input i nie grało ,tzn cicho grał i przechodzil w stan diagnosis, wiec sprawdziłem mase i glosnik i wszystko ok bylo, tak wiec ja obstawiałem na uwaloną koncowke mocy lub cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przycisk obok pokretla LEVEL nie powinien byc wcisniety.

Błąd, musi by włączony inaczej cisza:) sam ex właściciel tak mówi:)

 

sprzedaj go komuś lepiej bo go szkoda.,.

 

wiem co to za wzmak dlatego wolał bym naprawic niz sprzedac:)

 

Poszedł PRV do nowego właściciela mojego ex. cyclops'a - mam nadzieję, że sobie poradzimy z jego konfiguracją :)

 

Jeszcze raz dzieki za pomoc!!!:)

 

 

 

Można zamknąć, wszystko podłączone i śmiga jak trzeba:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dla potomnych co żeście sknocili, a nie tak kończysz, że pocałujcie mnie w ( | ) i dobranoc ...

 

 

Kolega Asikson musiał złą kombinacje guzików wcześniej ustawic:) rca na input, guzik obok lvl wcisniety, drugi guzik nie wcisniety i gitara.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...