Skocz do zawartości

Pug 406 Umcy Umcy :P


Tobi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie, zostało mi trochę maty po wyklejaniu bagażnika, ale to nawet na jedne drzwi od środka nie starczy hehe, póki co woofery wylądują w dystansach a wygłuszenie będzie miało miejsce prawdopodobnie po wypłacie...

Teraz muszę poczarować z trójkątami lusterek co by tweetery zamocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trójkąty można powiedzieć, że skończone, pozostawiają pewnie jeszcze do życzenia :P Ale jak dla mnie ok, biorąc pod uwagę, że to pierwsze takie dzieło mojego autorstwa :) Teraz przebić się z kablami, zamontować i wrócić z pracami do bagażnika :) Przy okazji malnąłem sobie plastiki ze słupków.

post-5004-0-72847600-1300983692_thumb.jpg

post-5004-0-99897500-1300983716_thumb.jpg

post-5004-0-27122600-1300983753_thumb.jpg

post-5004-0-66564100-1300983773_thumb.jpg

post-5004-0-32681300-1300983795_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno mnie tu nie było, dawno też nic się nie działo odnośnie zabudowy.

Generalnie plan na całkiwocie płaską zabudowę legł w gruzach, no może nie do końca :P Sub powędrował do pionu a wzmaki tuż nad podłogą. Kiedy będzie wszystko oklejone i zawita podświetlenie? Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :P Na obecną chwilę wygląda to tak, taki kredens w bagarku :P

http://img856.imageshack.us/img856/3373/dsc00253e.th.jpghttp://img215.imageshack.us/img215/7085/dsc00267ds.th.jpghttp://img829.imageshack.us/img829/8184/dsc00268sf.th.jpghttp://img59.imageshack.us/img59/6114/dsc00266at.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim przyjdzie wykończenie, muszę pomyśleć cosik i poradzić sobie z nadmiarem ciepła, bo o ile o Blaupiego nie mam obaw, o tyle Phoenix w ostatnie upały sięgające w słońcu ponad 30st potrafił zrobić tfu i się wyłączyć... Fakt, było to przy dość głośnym słuchaniu ale jednak mnie się to nie podoba, tymbardziej że docelowo piecyki mają być zakryte pleksą a to znacznie ograniczy odprowadzanie ciepła. Ale pomysła na rozwiązanie już mam Jak uda mi się go wdrożyć to pokażę co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy tą listwę z kratkami wlotu powietrza pomalowałeś na biało ? :D (chyba ze to ori srebrna, ciężko stwierdzić na fotce). Jak poradziłeś sobie z przetarganiem kabelków do furtek ? Zwrotki też w drzwiach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotki są uapkowane pod konsolą, lewa przy bezpiecznikach od spodu a prawa obok poduchy pasażera. Kable wypuszczone spod konsoli, dalej przez otwory ograniczników drzwi, potem do góry i na wysokości lusterek nawrót w dół, tak co by nie było potrzeby wiercenia dodatkowych dziur i uniknąć męczarni z przeciskaniem przewodów przez fabryczne wiązki. A co do ramek nawiewów i klamek to są srebrne, ale nie jest to ori tylko swój wymysł i robota :)

Mam jeszcze kilka modów w aucie, no ale to forum CA a nie tuningowe :)

post-5004-0-06746100-1307882457_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zmian jakie mam w aucie to gładki grill bez znaczka, lampy przerobione na soczewkowe-zastosowane soczewki a Punto II, skrócona gałka biegów z bordowym mieszkiem pod kolor auta, hokej od laguny pod zderzakiem, założone sprężyny obniżające Eibach -35mm i w ostatnim czasie dołożona seryjna lotka na klapę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...