Skocz do zawartości

jbl p1222 czy rockford p212


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz wiedzieć który lepiej zagra to byś napisał(a) jakiej muzy słuchasz, w jakim aucie będzie,masz już wzmak czy dopiero chcesz kupić?

 

auto to omega kombi a muzyka raczej szybka chociaz tak naprawde slucham wszystkiego a jesli chodzi o wzmak to dopiero chce kupic mysle ze najlepiej zaczac od glosnika i do niego dobierac sprzet radio jakie mam to pioneer 7000ub ale chyba zmienie na alpine 9855 poniewaz taka alpinke mialam i bylam zadowolona wiecej ustawien no i ma korekcje jaka taka byla bardziej wyrazna niz ten pionek

obecnie mam wzmacniacz alpine mrv t505 i sub phonocar td jakis tam i chce zmienic na cos co ladniej zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy ladnie ?

Zalezy mi na tym zeby bas byl gleboki , czysty nie musi strasznie walic zalezy mi zeby ladnie gral tak zeby bylo przyjemnie go sluchac nie wiem jak mam opisac to czego oczekuje chodzi mi o to ze nie musi byc go slychac po za samochodem ale zeby dla mniee gral

 

Co znaczy ladnie ?

a do tego wzmacniacza ktory mam mozna cos fajnego znalezc ma 300 rms przy 14,4v jest dosc mocny bo glosnik ktory mam ma 250 rms i boje sie mocniej poglosnic zeby go nie spalic i jest dosc mocny mialam hertza es 250 w zamknietej i phonocar gla gosniej oba w zamknietej tak mysle moze teraz dac reflex ale jaki glosni tak jakos bardziej mysle o jakims rockfordzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...