Skocz do zawartości

Pomoc przy instalacji CA


NcLR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z podłączeniem wszystkiego. Niby wszystko jest ok(tak jak tłumacza mi koledzy z forum, ale niestety za daleko mieszkają zeby pomóc na miejscu) a ciągle wychodzi coś nie tak, pierdniecie przy włączaniu radia, przy wyłączaniu , sub nie gra jak powinien itd. Za każdym razem coś a czasami nawet dwie usterki( a podobno promocje sie nie łączą:P). Warsztat za taką usługe skasuje mnie pewnie tyle ze odechce mi sie CA:P

Wiec mam prośbę: jest ktoś z okolicy szczecina bądź w obrębie 100km kto by mi to zrobił za dobrą flaszeczkę bądź zniżkę na wczasy nad morzem?:)

Oczywiście jestem praktycznie zielony w CA:)

Sprzet:

ALPINE CDA-105RI

DLS RM 6.2

DLS RW10

Alpine 3539

Hifonics Cyclops VIII

 

Kable poprzeciągane:)

 

pozdrawiam i licze na pomoc:) Mam nadzieje ze dobry dział:)

Edytowane przez NcLR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ze Szczecina, dokładnie Niebuszewo, mega znawcą nie jestem, ale chętnie pomogę na ile potrafię... Z tego co wiem to kolega bury22 tez jest ze szczecina więc możesz tez i do niego zagadać.

 

Poza tym nie zostaje mi nic innego jak zaproszenie Cię do zapoznania się z tematem tutaj: http://www.strefacaraudio.pl/topic/15067-zachodnio-pomorskie-szczecin-i-okolice-jest-ktos/ i powiem krótko: Jak możesz to wpadaj, a i chłopaki pomogą 'wystroić' sprzęt, bo znają sie lepiej na rzeczy zapewne:)

 

Pisz na PW to moze jakos uda nam sie jakos ugadać jeszcze przed spotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...