Skocz do zawartości

Helix W10 Competition - jaki wzmacniacz??


marek717
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z kompletami będzie ciężko... Do jakiej kwoty kabli szukasz?

 

Ja kable mam z HW Energetic, tobie by może podpasowało coś takiego jeśli chodzi o RCA: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,242,250&kid=250&pid=1864

Jak zbierałem o nich opinie napisali mi że kable dobre, jedyne co to końcówki trochę tandetne bo zalewany plastik, ale trochę już korzystałem - odpinałem, przepinałem. Nic się nie dzieje, nie przerywa. Nie ma lipy :)

 

Kable plusowe szukasz z wyższej czy z niższej półki? Jeśli z niższej to nie wiem czy nie lepiej będzie kupić kable od spawarki - wyjdzie taniej.

No oczywiście bezpiecznik, oprawka, końcówki - wszystko osobno.

 

Polecam Ci skontaktować się z K@mil`em. On ci dobrze doradzi :) Tylko musisz wiedzieć czego mniej więcej oczekujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kupiłem w końcu tego alpine 3544, teraz pytanie bo szukam kabelków i się zastanawiam jakie to kupić? czy kable zasilające 25mm2 wystarczą czy będą za małe? dodam że chce podłączyć + i masę prosto z aku, oprócz alpine 3544 bedzie drugi wzmak na przód czyli kable mają byc przyszłościowe no i jaki bezpiecznik pod aku ten alpine ma 60A, no i jeszcze jakieś sygnałówki? myślałem o takim czymś: Prolink Futura FTC101??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...