Skocz do zawartości

Vampirek - Dementowanie Plotki (MX5)


Vampirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Update

 

Z serii Nudy Vampirowe... I jak zawsze przy tym towarzyszy odpływ gotówki Sprawiłem sobie Nowy stary Patefon :)

 

http://fotka.406-klub.pl/pics/min_9524952063773141_5.jpg

 

Teraz trzeba będzie poszukać albo procka do niego Ori albo Pokombinować co tu można dokupić aby zapewnić sobie czasówki? Może Bit Łan Pyk jak to mówicie....zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

E tam jak się popoesci to się zmieści :))

 

A skoro nie masz jak robić to ja mam garaż i procka chętnie przygarne :) chociaż przerażające są dla mnie zbocza 24db/okt chyba ze jest jakaś możliwość puszczenia sygnału przez proc bez zwrotnicy tylko na czasowkach i do tego aktywna zwrotka Alpine lub JVC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jak się popoesci to się zmieści :))

 

A skoro nie masz jak robić to ja mam garaż i procka chętnie przygarne :) chociaż przerażające są dla mnie zbocza 24db/okt chyba ze jest jakaś możliwość puszczenia sygnału przez proc bez zwrotnicy tylko na czasowkach i do tego aktywna zwrotka Alpine lub JVC :)

Już prawie luty - wiosna nie długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz 13 przykazanie ?

 

Nie znam?? :]

 

Raadku :) Jakbym umiał bawić się pasywnie to bym w ogole nie kombinował :) tylko zaszył się w maździe i siedział nad ukierunkowaniem dotąd aż bym ustawił odpowiednio :) a Tak no cóż pozostają mi półśrodki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto uderzyc do kogoś kto ogarnie Ci zwrotki. Wiem, że wszystko sam robisz i pewnie będziesz kombinować aby obejść zwrotki. Oby wyszło Ci to na dobre.Mnie niedługo czeka także robienie słupków z innym ukierunkowaniem średniaka i tweetera. Powodzenia w pracach i dalszej relacji co wykombinowałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem Radku Tyle że procek do C90 czyt. 4000X ma zwrotnicę wbudowaną jest all ok tylko że dajmy na to Tweetery Proa i GangBangi wymagają zbocza 6db i 12db/okt. A zwrotka w 4000X najniższe zbocze ma 24db/okt. i to mnie troszkę przeraża że może być problemik to wszystko zgrać jak należy. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

Kris dokładnie tak jak napisałeś Robię wszystko sam dlatego chciałbym wszystko sam ogarnąć, a wiem że na pewnych rzeczach się nie znam więc staram się pewne rzeczy obejść na ile są możliwości.

 

Np myślałem o zastosowaniu Procka Stand Alone czyli np Bit One lub 3Sixy v3. bo tam zwrotki oferują bardzo duże spektrum i zbocz i cięć. Tyle że tak jak niektórzy mówią Audison to padlina. A np M@ariusz twierdzi że to bardzo dobry procek więc do końca nie wiadomo w co wierzyć. Ew można kupić przekonać się i ewentualnie sprzedać jeśli nie będzie dobrze. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ze odsprzedażą może być problem. Mialem AUdiosona Bit Łana ale nie zdążyłem go wyjąc z pudełka (sprzedałem od razu) wolałem nie ryzykować......a 4000x sie nie boj.... najpierw podepnij a pozniej sie martw jak bedzie nie tak tego procka szybciej sprzedaz niż Pyk Łana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kto ma taki procek :) prawie nowy... Nawet mam ofertę teraz czekam na cenę :) Wooly a skąd jesteś żebym wiedział gdzie mogę podjechać?:>

 

Poza tym tak jak mówicie Pyk Łan to lekka profanacja do tego radyjka. To mniej wiecej jak do McIntosha podpinać takie procki. Poza tym C90tkę muszę jeszcze wyposażyć w Ramkę i Ori Joystik :) bo tego ni ma ale to czeka mnie polowanie na Alledrogo i Jebajach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zbierania Ciąg dalszy... Dzis przyszła paczuszka taka.... mała....

 

http://img37.imageshack.us/img37/5739/201202061382.th.jpg

 

Po rozpakowaniu naszym oczom ukazało się takie oto maleństwo w porównaniu z Samsungiem o takich wymiarach 113 x 49,5 x 17,1 mm i to jeden z 2 klocków jakie zagoszczą w aucie. 2gi będzie jeszcze trochę wiekszy :D

 

http://img204.imageshack.us/img204/7237/201202061383.th.jpg

 

Pierwsze wrażenia z szybkiej wrzuty. Bardzo pozytywne. zobaczymy co będzie po lepszym spięciu calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...