Skocz do zawartości

HSK


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio KENWOOD KDC-BT6544U

Muza HH

Kasa nie chaiał bym przekroczyc 900zł Piec tylko nowy.

Takie tematy zawsze najlepiej oddaje ten tekst jednej z piosenek polskiego HH :

 

" złota rybka na to :

słuchaj mały

ni ch*** nic z tego nie będzie "

Jak już zamątuje wszystko to sobie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno masz racje lecz zdazyło mi sie juz kupic nie raz uszkodzony i to jakos mnie odpycha chodz wiem ze starsze klasyki sa marka samą w sobie.Cały czas mnie to zastanawia czy z nowych piecy idzie znales odpowiedniki starszych alpinek soniaczy i kieni np.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniadze szlo kupic xesa m1 choc do hertz'ow moglo by mocy brakowac, z drugiej strony podlaczalem go kiedys do innych wooferow niby pradozernych i robil z nimi co chcial.

 

Za takie pieniazki idzie kupic Genesisa Dual Mono,DLS-a A3,Helixa A2,Phoenix Gold zx 200 juz nie mowiac o jakims dobrym "oldzie" oczywiscie trzeba troszke poszukac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno masz racje lecz zdazyło mi sie juz kupic nie raz uszkodzony i to jakos mnie odpycha chodz wiem ze starsze klasyki sa marka samą w sobie.Cały czas mnie to zastanawia czy z nowych piecy idzie znales odpowiedniki starszych alpinek soniaczy i kieni np.?

 

Jeden kolega z forum ma NOWY NIE UŻYWANY Audio Art 200.2, może jak byś dobrze zagadał to byś go miał, zaznaczam NOWY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten audio art moze byc ciekawą propzycja hmm.

Ateraz mam okazje kupic taki AUDISON SRX 4.1 za połowe ceny którą chciałem wydac i sie wacham czy sie nada.

Sam jestem ciekawy jak te głosniki zagraja wczesniej miałem DLS R6A i Alpinke V12 MRV-F300S i grało to bardzo dobrze jak dla mnie,lecz niestety sprzed musial zostac sprzedany.A to rozwiazanie co teraz chce jest chwilowe bo mam zamiar jak troszje grosza wpadnie zainstalowac sobie zestaw (trzy drogi)a zarazem takie pytanie zakładał ktos taki zestaw w bumie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rozwiazanie co teraz chce jest chwilowe bo mam zamiar jak troszje grosza wpadnie zainstalowac sobie zestaw (trzy drogi)a zarazem takie pytanie zakładał ktos taki zestaw w bumie???

 

E34 ma seryjnie miejsca na wszystko do 3-waya ( co prawda ubogiego, ale jednak ).

Więc zależy jaką "Bumę" Ty masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no był bym wdzieczny. a co do tego pieca co podałem mozesz mi cos powiedziec bo z tym klockiem nie miałem doczynienia. Nawet nie wiem co myslec.... czy to nie kolejna (Włoska)Firma Made in China. Edytowane przez szymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do HSK proponuję Phase Evolution RS4 ;) Gra bardzo dobrze, i jest to bardzo dobry sprzęt. W budżecie mieści się nówka.

Do tego sub 300W można spokojnie w mostku podpiąć, a potencjał HSK w zupełności wykorzysta.

Edytowane przez Domanoid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...